UDOSTĘPNIJ
krew
publicdomainpictures.com

Ten problem przewija się co roku przed świętami. Co roku organizowane są akcje przeciw ludzkiej bezmyślności i brutalności. Rok w rok jednak słyszymy o tych samych problemach i nic się nie zmienia. Krew dalej leje się strumieniami.

Nie od dziś wiadomo, że karpie, które są hitem na świątecznych stołach w Polsce, trzymane są w sklepach w koszmarnych warunkach. Zwierzęta te przeżywają prawdziwe katusze tylko po to, byśmy i tak w końcu je zabili i zjedli. Zdjęcie, które zrobiła klientka jednego z marketów, naprawdę przyprawia o ciarki.

ZOBACZ TAKŻE: Jak reagować na znęcanie się nad karpiami? Prosta instrukcja

Ryby we krwi

Jak opisuje kobieta, zdjęcie zrobiła w markecie Kaufland w Polkowicach. Widok, jaki ujrzała, przyprawił ją o gęsią skórkę. Ryby pływały w kadzi, w której woda wymieszała się z krwią. Makabryczny obrazek był dostępny dla każdego. Żeby tego było mało, skatowane godzinami we krwi zwierzęta duszą się później, żywcem będąc zawijane w plastikowe torby.

Dzisiaj byłam klientem sklepu Kaufland w Polkowicach i oto co zastałam: masakryczny widok basenu z karpiami, skąpany krwią żywych ryb, serce pęka, patrząc na takie widoki. Czy takie jest oblicze tradycji Bożego Narodzenia?! W sklepie sprzedawane są żywe ryby pakowane do plastikowych toreb. O ile dobrze się orientuję, to ten proceder jest zakazany w naszym kraju… Jestem wstrząśnięta tym, co dzisiaj zobaczyłam sklepie – skwitowała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: W te niedziele zakupów już nie zrobisz! Projekt PiS gotowy

krew leje się strumnieniami
facebook.com/Roksana Trawicka-Zarzycka

źródło: facebook.com

NAJGORSZE świąteczne zdjęcia rodzinne wszech czasów


Nie jedz TYCH rzeczy przed snem!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również