UDOSTĘPNIJ
Foto: pixabay/towbar

Martwe dziewczęta, które zostały znalezione w dziwnych okolicznościach miały zaledwie 14-18 lat. Wciąż trwa dochodzenie, co mogło być przyczyną śmierci. Jak twierdzi policja – dopiero sekcja zwłok wykaże, co mogło być przyczyną zgonu.

Dziewczęta wieku 14-18 lat zostały znalezione martwe na niewielkiej gumowej łodzi, która jak się okazało, miała transportować imigrantów. Oprócz martwych ciał, na pokładzie znajdowali się również żywi ludzie – wszyscy pochodzili z krajów Afryki Subsaharyjskiej. Wśród osób, które przeżyły znajdowało się 52 dzieci, 90 kobiet, w czym 8 w ciąży.

Tego makabrycznego odkrycia dokonał hiszpański okręt podczas patrolowania Morza Śródziemnego, gdy podpłynął nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Z informacji śledczych wiemy, że nastolatki poddawane są badaniom, żeby określić czy przed śmiercią były torturowane lub wykorzystywane seksualnie. Jak poinformowała Lorena Cicotti, szefowa policji z Salerno – przyczynę śmierci będzie można ustalić dopiero po wykonaniu sekcji zwłok.

Padły podejrzenia, że dziewczęta padły ofiarą nigeryjskich handlarzy ludźmi. Według ONZ, kobiety przewożone w ten sposób są najczęściej niewolnicami seksualnymi.

Szacuje się, że przy próbie przepłynięcia Morza Śródziemnego w tym roku zginęło 1839 imigrantów.

Źródło: wolnosc24.pl

10 przepowiedni, które okazały się prawdą

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo prawdziwa wojna! Meller brutalnie rozjechał dziennikarza TVP
Następny artykułSZOK! Tajemnicze SAMOBÓJSTWO ministra
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również