UDOSTĘPNIJ
Fot. instagram/Jack Nicholson

Jack Nicholson to jeden z najznamienitszych aktorów w historii Hollywood. Jego niezapomniane kreacje z „Lotu nad kukułczym gniazdem” czy „Lśnienia” zapewniają 80-letniej gwieździe miejsce w panteonie legend kina. Poza wielkim talentem, Nicholsona wyróżnia również ogromny… apetyt.

Najnowsze zdjęcia Nicholsona niepokoją fanów genialnego aktora. Według amerykańskich mediów, aktor ma ważyć już 160 kilogramów, a jego stan zdrowia stawia pod dużym znakiem zapytania powrót na ekrany kin. Gwiazdor miał zagrać w remaku komedii „Toni Erdmann”, jednak lekarze powątpiewają, by aktor miał na to wystarczająco dużo siły.

Wszystko przez Marlona Brando

Gigantyczna masa ciała Nicholsona wyszła na światło dzienne, gdy ten poddał się operacji bajpasów – podobno przed zabiegiem na liczniku wagi pojawiło się 160 kilogramów. Tę wersję potwierdza monstrualny brzuch, który wylewał się z koszuli Nicholsona podczas meczu jego ulubionych Los Angeles Lakers.

W biografii aktora Marc Eliot pisze, że sporą winę za obecny stan aktora ponosi inna gwiazda kina, a zarazem sąsiad Nicholsona – Marlon Brando. Podobno to właśnie on zaraził go miłością do życia pełnego grzesznych przyjemności i pomógł w przekształceniu młodszego kolegi w sybarytę.

Uwielbiający dobre jedzenie oraz alkohol Nicholson musi przystopować z tego rodzaju rozkoszami. Lekarze twierdzą, że jeśli tego nie zrobi, wszczepienie bajpasów i cała kuracja pójdą na marne.

Fot. twitter.com

Źródło: fakt.pl

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKrwawa Al-Kaida POWRACA! Na jej czele stanie…
Następny artykułJoanna Krupa oszalała! Po prostu nie uwierzycie, jakiego zwyrodnialca broni
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również