UDOSTĘPNIJ
fot. screenshot pomponik

Kontrowersyjny polski polityk, ożenił się. Ostatnio pokazał się ze swoją o 44 lata młodszą żoną, która wyglądała olśniewająco. Zobaczcie koniecznie, jak razem wyglądali!

Polityk się ożenił

W 2016 roku w mediach pojawiła się informacja, że Janusz Korwin- Mike ponownie się ożenił. Jego trzecią wybranką została 31- letnia Dominika, która była miss Unii Polityki Realnej. Ostatnio pokazali się wspólnie na pewnej oficjalnej gali. Jest matką jego dwójki dzieci: 6-letniej Nadziei i 4-letniego Karola.

Partnerka polityka ma wiele zainteresowań. Wśród nich znalazły się m.in. teatr, film, recytacja, sport czy taniec współczesny.

Dodatkowo interesuje się również sprawami społecznymi, a także polityką, co oczywiście zbliżyło ją do męża. Polemika nad jednym z wpisów dotyczących praw kobiet do głosowania zbliżyła ich do siebie.

Małżonka polityka, na co dzień raczej nie pokazuje się publicznie. Jednak na gali Strażnik Pamięci 2017 można było spojrzeć na parę. Żona Korwin – Mikkego ubrała się wtedy w czarne legginsy oraz tunikę w identycznym kolorze. Sam polityk, także nieco zmienił wizerunek. W miejsce wąsów pojawiła się bardziej okazała broda.

fot. screenshot pomponik.pl

źródło: www.pomponik.pl

Jak wiele aut ma Dariusz Rosati? Kto by pomyślał! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOpozycja dostanie zawału. PiS zamieni Warszawę w…
Następny artykułPolacy nie dowierzają w ten pomysł PiS. Dobra zmiana obejmie…
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również