UDOSTĘPNIJ

Kandydat na prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke rozmawiał z dziennikarką Polsat News na temat cudzołóstwa, czyli siódmego przykazania. Lider partii KORWiN ma dość osobliwe podejście do tej kwestii.

Jak uważa kandydat na prezydenta RP, nigdy nie sypia z cudzymi żonami albo dziewczynami. Uważa, że przykazanie nie odnosi się do uprawiania seksu z innymi kobietami niż żona, jeśli tylko nie mają one partnerów.

Gdy dziennikarka stwierdziła, że chodzi o to, by uprawiać miłość fizyczną jedynie z żoną, Korwin-Mikke stwierdził, że „żyje w jakimś dziwnym świecie”, a nauka Kościoła katolickiego nic takiego nie mówi.

– Pan Bóg mówił wyraźnie, rośnijcie i rozmnażajcie się. Abraham miał chyba ze cztery żony – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Dla lidera partii KORWiN wierność jest bardzo ważna, ale inna jest wierność mężczyzny, a inna kobiety.

„Mężczyzna jest wierny kobiecie jeśli się nią opiekuje, jest wobec niej uczciwy. Może mieć inne kobiety, to jest normalne, mężczyźni są w większości poligamistami. Nasza kultura jest dosyć tolerancyjna wobec mężczyzn” – dodał Janusz Korwin-Mikke.

Spytany o swoje zalety lider partii KORWiN przyznał, że jest „zarozumiały”. Poniżej znajduje się fragment wywiadu zamieszczony w serwisie Youtube przez NacjoTV.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLegendarny myśliwy zabity przez słonia
Następny artykułPolska ustawowo podniesie ceny za alkohol? Minimum 4 zł za piwo, 32 zł za wódkę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również