UDOSTĘPNIJ

My ludzie Platformy Obywatelskiej chcemy być opozycją moralną, czyli stawać po stronie tych, których źle traktuje, wykorzystuje i oszukuje ta egoistyczna i zła zmiana. Wtedy kiedy 16 grudnia trzeba było stanąć po stronie dziennikarzy, których próbowano usunąć z polskiego parlamentu i zakneblować im usta, my stanęliśmy po stronie polskiej wolności słowa.

Dzisiaj mówię do wszystkich: do rolników, do górników, do nauczycieli, do lekarzy. Kiedy ta zła zmiana skieruje swoją rękę w waszą stronę, my zawsze będziemy z wami.

Dzisiaj chcę wam podziękować za to, że wy jesteście z nami, że byliście tu z nami w czasie Wigilii i świąt. Każdego dnia czujemy waszą obecność.

Jednego jestem pewna. Ten zły czas można zmienić na dobry, bo nic nie trwa wiecznie. Ale tylko w jednym wypadku, kiedy wszyscy będziemy jednością, kiedy będziemy mądrą i zjednoczoną opozycją. Wtedy wygramy. Ja w to głęboko wierzę.

Ewa Kopacz

11 KOMENTARZY

  1. Chcecie być z nami jak przez ostatnie 8 lat? Się nie martw Ewka, nie zapomnimy najdroższych autostradach w europie na których pobankrutowali polscy przedsiębiorcy. Nie zapomnimy jak piramida finansowa rąbała w dupę polskich emerytów, jak dziubneliście OFE w celu ratowania przed krachem finansowych waszej zielonej wyspy, jak ściągaliście niemieckie bojówki lewackie do prowokowania zadym na Marszu Niepodległości, jak wykończyliście najlepszego biznesmena w kraju pana Kluskę, bo nie chciał płacić wam haraczu. Nie zapomnimy podniesienia vatu, chociaż Donald obiecywał że wywali z rządu każdego kto o tym wspomni. W końcu jak można również zapomnieć o podmienionych ciałach w trumnach i zaszytych petach w zwłokach… niczego nie zapomnimy, możesz nam wierzyć.

  2. Dzisiaj mówię do wszystkich: do rolników, do górników, do nauczycieli, do lekarzy. Kiedy ta zła zmiana skieruje swoją rękę w waszą stronę, my zawsze będziemy z wami. Ale jak nie będziecie z nami, to policja pośle wam kilka kulek.

  3. PANI KOPACZ NIECH PANI SIĘ DALEJ NIE OSMIESZA BO POWINNA PANI ODEJSC A NIE UDAWAĆ ZATROSKANĄ LOSEM NASZEGO NARODU JAKOS WTEDY KIEDY TUSK I POTEM PANI NA KOLANACH SLUCHALIŚCIE PANI MERKEL DZIALAJAC NA KORZYSC NIEMIEC A NA SZKODĘ NASZEGO NARODU MYSLI PANI ZE ZAPOMNIMY ZE PO TO LUDZIE KTORZY BRALI GIGANTYCZNE PIENIADZE Z NASZYCH PODATKOW I PRACOWALI DLA OBCYCH A NAS WPEDZILI W NĘDZĘ NIKT JUZ WAM NIE POMOZE NAWET TUSK KTORY CHCE BYC SZEFEM PO ZEBY MIESZAC DAWNO POWINNISCIE SIEDZIEC WSZYSCY I ODEBRAC WAM WSZYSTKO A WAM PRACE DAC W KAMIENIOLOMACH ZEBYSCIE ODDALI WSZYSTKO ZE SWOICH PIENIEDZY HANBA I NIC WIĘCEJ SZULERNIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ