UDOSTĘPNIJ

Polska Liga Obrony (Polish Defense League) kontynuuje swoje działania. Aktywiści nieprzychylnej islamistom organizacji zamierzają publikować adresy i miejsca pracy polskich muzułmanów. 

Informacja o planach PDL pojawiła się na stronie Stop Islamization of Poland, która należy do PDL. Przy okazji nowego projektu działacze reklamują sklep z gadżetami oraz gazetę na temat „islamizacji Polski”.

Jak uważa Anna Tatar ze Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” jest to pomysł podobny do serwisu Redwatch, prowadzonego przez polskich nacjonalistów. Publikowano tam dane osobowe (adresy, telefony, miejsca pracy) lewicowców, homoseksualistów i czarnoskórych.

Działalność Polskiej Ligi Obrony może naruszać Kodeks Karny, który zakazuje jakiejkolwiek dyskryminacji bezpośredniej lub pośredniej – w zatrudnieniu, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania, zwłaszcza polityczne lub religijne, oraz przynależność związkową oraz zawiera gwarancje ich przestrzegania. Chodzi również o ustawę o ochronie danych osobowych.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: strajk.eu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGUS: Blisko 3 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie
Następny artykułParada Równości vs Protest (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również