UDOSTĘPNIJ

W miastach pojawiły się kontrowersyjne reklamy rajstop firmy Adrian. Kobieta oparta o grób i podpis będący cytatem ks. Twardowskiego natychmiast wzbudziły oburzenie.

Na ulicach polskich miast pojawiły się czarno-białe, „żałobne” billboardy z podpisem „Adrian kocha wszystkie kobiety”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że modelka oparta jest o grób, a reklama wykorzystuje cytat ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą”. Udało nam się sfotografować jeden z billboardów reklamowych firmy Adrian w Warszawie. Podobne pojawiły się m.in w Poznaniu i Gdańsku.

– Nie reklamuję rajstop. Starałam się powiedzieć, że życie biegnie nieubłaganie. Że gonimy często za rzeczami, które z pewnej perspektywy nie mają najmniejszego znaczenia. Że jesteśmy dla siebie niemili i nietolerancyjni – mówi właścicielka firmy Adrian Małgorzata Rosołowska-Pomorska w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

„Adrian kocha martwe kobiety” – pytają internauci. Trudno się zgodzić z właścicielką, gdy na biillboardzie jest duże logo firmy Adrian.

– Chciałabym, żeby Pani zagłębiła się w myśl przekazywaną przez ten billboard – tłumaczy właścicielka odpowiadając na pytanie czy reklama z wizerunkiem trumny nie jest przesadą.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosjanie mogą opanować Bałtyk. Szpica NATO może zawieść
Następny artykułPełna lista Komorowskiego. Co zabrał z Pałacu? Od żyrandola po patelnię
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również