UDOSTĘPNIJ

Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające senatora Prawa i Sprawiedliwości, który leży na hotelowym korytarzu. Fotografia opublikowana została przez jeden najbardziej poczytnych dzienników. Mimo tłumaczeń głównego zainteresowanego, Bogdana Pęka, nie spotka go już możliwość startu z list wyborczych PiS.

Zgodnie z relacją senatora zdjęcie, którego wykonanie datuje się na 21. lipca, uchwyciło moment, kiedy Pęk zasłabł na skutek czego upadł pod drzwiami pokoju. Członek PiS tłumaczy, że nie pamięta tego momentu. Kolejnego dnia rano miał obudzić się normalnie w swoim łóżku hotelowym.

Usprawiedliwienie sytuacji jakie podaje senator nie przemawia jednak do władz partii. Rzeczniczka PiS, Elżbieta Witek, poinformowała, że po przerwie wakacyjnej na pierwszym spotkaniu partyjnym zostanie omówiona sprawa Bogdana Pęka. Ten prawdopodobnie zostanie pozbawiony członkostwa.

„Zdjęcie jest takie, jak każdy widzi. Nie usprawiedliwiamy tego w żaden sposób” – skwitowała sprawę rzeczniczka partii.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOwiadomosci.gazeta.pl twitter.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUwielbiany pub stanie się meczetem. Brytyjczycy mówią „nie”
Następny artykułRosja masowo niszczy polską żywność
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również