UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/euronews

Pracownicy Air France zrzeszeni w związkach zawodowych protestowali w poniedziałek przeciwko masowym zwolnieniom. W trakcie manifestacji doszło do incydentu, podczas którego związkowcy obdarli kierownictwo firmy z ubrań.

Jak donoszą francuskie media, pracownicy Air France protestowali przeciwko planom zwolnienia 3 tysięcy osób w ramach oszczędności. Rozwścieczony tłum staranował bramę prowadzącą na teren firmy, a gdy dwóch menadżerów Air France próbowało uspokoić protestujących, doszło do groźnego na pierwszy rzut oka incydentu.

Na nagraniach, które zostały opublikowane po incydencie widzimy jak dwóch menedżerów Air France próbuje uciec przed linczem. Udaje im się to, jednak tłum protestujących związkowców obdarł ich z ubrań. Menedżerowie byli na tyle przerażeni rozwojem sytuacji, że ratowali się ucieczką przez wysokie ogrodzenie.

Mimo incydentu i determinacji związkowców, zarząd Air France nie zamierza zmienić swojego planu i 3 tysiące osób zostanie zwolnionych.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: euronews

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKaszubi oburzeni pomysłem PiS
Następny artykułKuriozum! Poseł, któremu prokuratura chce postawić zarzuty przesłuchuje prokuratorów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również