UDOSTĘPNIJ

Do wypadku doszło w Brzydowie niedaleko Ostródy. Najciężej ranna została kobieta, prowadząca samochód osobowy, który uderzył w szkolny autobus. Wszyscy poszkodowani zostali już przewiezieni do szpitala na obserwacje.

Okoliczności wypadku bada już policja. Prowadząca samochód osobowy kobieta nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w szkolny autobus, który wpadł na przydrożne ogrodzenie. Ucierpiało 8 osób, z czego 6 to dzieci. Na szczęście, jak podaje rzecznik warmińsko-mazurskiej straży pożarnej kapitan Rafał Melnyk, obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu ani zdrowiu. Większość to zwykłe otarcia i stłuczenia.

Wszyscy znajdują się już pod opieką lekarzy. W chwili przyjazdu karetek samodzielnie opuszczali autobus.  Najciężej ranna została prowadząca samochód kobieta, która w pierwszej kolejności trafiła do szpitala na obserwację.

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo było za dużo nawet dla TVP! Przyznają się do błędu i przepraszają
Następny artykułSzok! Ma dopiero 17 lat, urodziła już 7 dzieci
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również