UDOSTĘPNIJ

Jak poinformował na swoim Twitterze poseł Krzysztof Mieszkowski, mecenas Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej został ojcem. Szczęśliwi rodzice powitali dzisiaj zdrową i piękną córeczkę Antoninę.

Ten temat od razu stał się tematem do żartów z prezesa PiS. Zwolennicy opozycji wykorzystali sytuację, aby ponabijać się z tego bardziej znaczącego Kaczyńskiego, który pomimo słusznego wieku pozostaje kawalerem.

To nie koniec?

Jarosław Kaczyński i posłanka Kornelia Wróblewska nie wykluczają, że w przyszłości rodzina jeszcze bardziej się powiększy.

Całe życie marzę o adopcji dziecka – przyznaje.

1 lipca był dla posłanki Kornelii Wróblewskiej niezapomnianym dniem, wtedy też poślubiła znanego warszawskiego prawnika Jarosława Kaczyńskiego. Uroczystość weselna odbyła się w Międzyrzeczu Podlaskim, na którym gościło prawie 200 osób, w tym lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

Mecenas Jarosław Kaczyński zasłynął tym, że stanął w obronie demonstrantów protestujących pod Sejmem podczas grudniowych protestów opozycji przeciw Prawu i Sprawiedliwości. Wtedy też miał grozić wytoczeniem procesu przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu, liderowi PiS.

Gratulujemy młodym rodzicom!

Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również