UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikipedia (Ludovic Bertron)

Marek Jakubiak jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych posłów Kukiz’15. W ostatnim czasie zasłynął on w mediach słowami dotyczącymi homoseksualistów, które wypowiedział w rozmowie z dziennikarzem WP. Realnie oburzyły one bowiem wiele osób.

Pytanie dotyczące homoseksualnych mężczyzn w krajowym wojsku ewidentnie nie przypadło Jakubiakowi do gustu. Bardzo trudno było mu także okazać swój raczej negatywny stosunek do kobiet, które decydują się na zawodową służbę.

– Za moich czasów, jeżeli takie skłonności były ujawniane, osoby były zwalnianie z armii po prostu – powiedział ostrożne Jakubiak, jednak dla wielu osób było to po prostu okazanie jego nietolerancji wobec homoseksualistów.

– Ówczesne czasy były bardziej brutalne niż dzisiejsze. Z takiej odpowiedzialności to wynikało, że nie nadają się – dodał także polityk Kukiz’15, tłumacząc swoją wizję polskiego wojska.

Poseł dodał także, że jego zdaniem byłoby to dobre rozwiązanie dla bezpieczeństwa homoseksualnych mężczyzn. W tej kwestii nie zgadzają się z nim jednak setki polskich internautów, komentujący sprawę na portalach społecznościowych.

Kto ma lepszą armię: Polska czy Ukraina? PORAŻAJĄCA różnica!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również