UDOSTĘPNIJ
Facebook.com/20m2

Znany „jutuber” Łukasz Jakóbiak znowu wzbudza kontrowersje. Niedawno był oskarżany przez internautów o udział w kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego, teraz podniósł się klangor w związku z zaproszeniem do swojego programu „kobiety z brodą”.

Również wokół Conchity Wusrt było ostatnio głośno w Polsce. A to za sprawą jutrzejszego koncertu, mającego promować województwo świętokrzyskie, za organizację którego polscy podatnicy zapłacą 900tys. złotych.

„Prosto z lotniska do 20m2 przyjechała Conchita Wurst!!! To będzie kosmiczne spotkanie!!! W pełni zaskoczona, bardzo miła i nie jest suką jak wszyscy myślą (jak sama powiedziała)! Moja niespodzianka powaliła ją na kolana!!! Nie chciała wyjść z kawalerki Emotikon smile Emisja wywiadu w kolejną niedzielę! Zapraszam na snapa: lukaszjakobiak i czekam na memy!!!:))” – napisał Jakóbiak na swoim fanpejdżu

Wpis ten został skrytykowany przez osoby śledzące fanpejdż Jakóbiaka:

obrazek 216

Chcesz być na bieżąco? Polub Pikio.pl

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOFacebook.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolicja u Tymochowicza. Chodzi o „pornografię dziecięcą”
Następny artykułCejrowski atakuje Stonogę. Krytycznie o Kukizie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również