UDOSTĘPNIJ

Mody, które lansuje internet, stają się coraz dziwniejsze. Nie wiadomo już, o co w niektórych właściwie chodzi. Tak jest właśnie z trendem, który wylansowała jedna z Azjatek. Dziewczyna natychmiast znalazła rzesze fanek i naśladowczyń.

Już dawno żadna moda nie wzbudzała tyle kontrowersji, co ta. Mowa o pomyśle Azjatki figurującej na Instagramie jako „gret_chen_chen”. Ta wstawiła na swój profil zdjęcia, na których ostentacyjnie eksponuje swoje włosy w nosie. Nie wiadomo dlaczego to zrobiła, a jeśli w internecie nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o sensację.

Tę wzbudziła bardzo szybko, a jej pomysł bardzo spodobał się wielu innym użytkowniczkom Instagrama. Te już okrzyknęły Azjatkę „genialną”, „szaloną”, „pionierską” i same zaczęły wstawiać zdjęcia z włosami w nosie. Oczywiście całe to owłosienie to tylko sztuczne rzęsy, ale obok mody nie da się przejść obojętnie.

W internecie więc znaleźć można bardzo skrajne komentarze. W znaczącej większości są te negatywne. Internauci całkowicie nie rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. „Niektórzy zrobią wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę”, „Ja pier*olę, do reszty was popieprzyło”, „To kolejny dowód na to, że Azja jest powalona”, „W nos włożyłybyście sobie nawet gówno, byleby przez chwilę zabłysnąć”. To jedynie kilka komentarzy z puli tych najbardziej wrogich nowej modzie.

źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło: instagram.com/
gret_chen_chen
źródło: instagram.com/
gret_chen_chen
źródło: instagram.com/
davisonvideo

źródło: planeta.fm

Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również