UDOSTĘPNIJ

Jak donosi jeden z portali informacyjnych, aż szesnastu bojowników Państwa Islamskiego zostało zmuszonych do przeprowadzenia ataku samobójczego. Powodem, dla którego terroryści muszą poświęcić swoje życie jest przenoszenie przez nich wirusa HIV.

Członkowie Państwa Islamskiego mieli zarazić się nieuleczalnym wirusem na skutek kontaktu płciowego z kobietami z Maroka, które były nosicielkami HIV. Kobiety te zdążyły uciec przed Państwem Islamskim do Turcji, nim ci odkryli, że to one winne są zarażeniom.

Bojownicy umieszczeni zostali w centrum kwarantanny w związku ze swoją chorobą. Czekają tam na rozkaz do przeprowadzenia swojej ostatniej w życiu akcji.

Nie jest to jednak pierwszy przypadek takiego zamętu w szeregach Państwa Islamskiego. W kwietniu największe media podawały informacje o epidemii leiszmaniozy wśród żołnierzy ISIS, która miała dziesiątkować oddziały ekstremistów. Jest to choroba skóry, która nieleczona może skutkować śmiercią.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: seoodwyk.pl
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOseoodwyk.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemiec niszczył ekspozycję z pamiątkami po powstańcach warszawskich
Następny artykułKolejny konwojent ukradł pieniądze. Tym razem 2 mln
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również