UDOSTĘPNIJ

Państwo Islamskie opublikowało w sieci mapę pokazującą jego przyszłe imperium i zdradzającą, które kraje są na celowniku terrorystów z tej organizacji.

Na zaprezentowanej mapie kolorem czarnym zostały oznaczone kraje, które do 2020 roku chce podbić Państwo Islamskie.

Na oku islamskich terrorystów znajdują się takie kraje jak Grecja, Hiszpania, Turcja, kraje bałkańskie, Słowacja, Węgry, Rumunia, Austria oraz część Chin i połowa Afryki. Pomóc w tym ma 2 miliardy funtów które posiadają już teraz, miliony dolarów rocznie pozyskiwanych z handlu ropą i niewolnikami, ponad 50 tysięcy „żołnierzy” walczących po ich stronie a także broń chemiczna i biologiczna, której stworzenie już zapowiedzieli.

Gdyby islamistom udało się zrealizować swój plan to Polska graniczyłaby z Państwem Islamskim od południa.

Jak na razie terrorystom z Państwa Islamskiego udało się zdestabilizować i zająć część terytoriów Syrii i Iraku, ostatnimi czasy ich działalność znacznie wzrosła w Arabii Saudyjskiej i Libii.

Mimo że plany Państwa Islamskiego wydają się być absurdalne ponieważ 60 krajów zwróciło się przeciwko niemu i nie daje im to większych szans na powodzenie jednak eksperci przestrzegają przed zbyt wielką pewnością siebie ponieważ kilka lat temu też nikt nie dawał najmniejszych szans „małej grupce” islamskich fundamentalistów na zajęcie choćby skrawka ziemi.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: wiadomości.onet.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWalka o głosy na Śląsku. PO poparła śląski separatyzm
Następny artykułPowtórka z rozrywki, czyli uwertura do IV RP
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również