UDOSTĘPNIJ

Brytyjski działacz Państwa Islamskiego, który rekrutował dżihadystów, został ośmieszony w mediach społecznościowych. Oprócz materiałów propagandowych, wysyłał kobietom swoje nagie selfie. Te z kolei, wyśmiały wielkość jego penisa. 

Kiedy mówi się o dżihadystach z ISIS, większość osób ma przed oczami wściekłego fanatyka w każdej chwili gotowego zabijać niewiernych. Tymczasem, internautom ukazał się wizerunek uśmiechniętego mężczyzny robiącego sobie selfie bez ubrania i trzymającego w dłoni swego penisa.

Rekrutujący terrorystów londyński dżihadysta, Jazwari Saraqib, oprócz propagandowych materiałów zachęcających do dołączenia do Państwa Islamskiego, wysyłał swoje nagie zdjęcia dziewczętom. Kobiety nie tylko wyśmiały pomysł Saraqiba, ale również nie były zachwycone wielkością jego członka.

Jazwari uprawiał propagandę przede wszystkim na Twitterze. Po krwawych zamachach w San Bernadino, które pochłonęły 16 ofiar, zapowiadał kolejne zamachy w Stanach Zjednoczonych. Jego konto zostało już zawieszone i najprawdopodobniej nie powróci.

rekruter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLider krymskich Tatarów dopuszcza możliwość zbrojnego ataku na Krym
Następny artykułArabia Saudyjska otworzy się na turystów. Jednak nie na wszystkich
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również