UDOSTĘPNIJ

W mieście Flensburg znajdującym się w północnej części Niemiec doszło do ostrego mordobicia pomiędzy Niemcami, a imigrantami. Mężczyźni bili się na zewnątrz klubu w centrum miasta. Uwagę internautów zwrócił Polak, któremu ewidentnie nie spodobała się zaistniała sytuacja. 

Flensburg to portowe miasto położone w północnej części Niemiec, w landzie Szlezwik-Holsztyn. Zamieszkiwane jest przez 84 tysiące osób. Część z nich, a przede wszystkim ci, którzy zamieszkują centralny obszar miasta, było świadkami ostrej bitwy.

Do starcia pomiędzy mieszkańcami Flensburga, klientami klubu oraz imigrantami doszło pod lokalem Study Lounge, który położony jest w samym centrum miasta przy głównym deptaku.

Na filmie opublikowanym na Twitterze widzimy jak Niemcy i imigranci okładają się pięściami. W bijatykę zaangażowane było łącznie kilkadziesiąt osób. Uwagę internautów zwróciła również głośna „kurwa”, która rozbrzmiała w 22 sekundzie filmu.

– Kurwa, chuj! – krzyczy spoza kadru Polak, który najprawdopodobniej był wściekły, że nie może w spokoju odwiedzić klubu podczas turystycznej wizyty. Nie można również wykluczyć, że nasz rodak brał aktywny udział w bijatyce.

Poniżej film z Twittera, który błyskawicznie obiega internet.

 

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJuż wiemy kim jest tajemnicza kobieta, która powstrzymała harcerza przed odczytaniem Apelu Poległych (video)
Następny artykułRosja: Ta polska prowokacja nie pozostanie bez konsekwencji
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również