UDOSTĘPNIJ
fot. Facebook/Forum Młodych Ludowców

Od kiedy krajem rządzi PiS, TVP coraz częściej oskarżane jest o przedstawianie „propagandowych” informacji. Przekaz telewizji publicznej jest, według gości jednego z programów, tak bardzo upolityczniony, że postanowili oni opuścić studio.

„Młodzież Kontra” jest jednym z flagowych programów TVP. Dzięki niemu członkowie młodzieżówek mają okazję zaprezentować się w telewizji i skonfrontować swoje poglądy z politykami głównego nurtu. Do tej pory program słynął z pluralizmu – na widownie zapraszani byli przedstawiciele przeciwstawnych opcji politycznych.

Według gości ostatniego odcinka „Młodzież Kontra” standardy w TVP tak bardzo się obniżyły, że nie warto się w niej pojawiać. Po mocnej wypowiedzi przedstawiciela „Forum Młodych Ludowców”, ze studia wyszedł tłum młodych polityków.

Standardy w Telewizji Publicznej osiągnęły skandaliczne standardy, skandaliczne dno. Jest to naprawdę przykre, że dotknęło to również programu, który współtworzymy od blisko 16 lat (…) blokuje się dostęp do programu przedstawicielom młodzieżówek z opozycji, a zaprasza się gości, którzy z mównicy sejmowej obrażają miliony Polaków – powiedział Miłosz Motyka z Forum Młodych Ludowców.

Opuszczamy studio #TVPiS

DOŚĆ! Wspólnie z Młodzi .Nowocześni i Młodzi Demokraci wychodzimy ze studia #TVPiS i idziemy na protest #WolneSądy #3xWeto❗ ✌️

Zobaczcie co na to przedstawiciel Forum Młodych PiS.
#FrontMłodych

Opublikowany przez Forum Młodych Ludowców na 22 lipca 2017

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolacy masowo rezygnują z samolotów w imię… mielonki
Następny artykułZandberg: Ziobro to zwykły kłamca
Wiadomości Pikio

Wiadomości z Polski i ze Świata

Zobacz również