UDOSTĘPNIJ

„Smoleńsk” został oceniony bardzo nisko przez użytkowników największej polskiej bazy filmowej, czyli portalu Filmweb. Średnia uzyskana przez produkcję równa się wynikowi tragicznego „Kac Wawa”. 

Film „Smoleńsk” nie zaczyna dobrze swojej walki o widzów. Użytkownicy Filmwebu nie zostawiają na produkcji suchej nitki, a ocena spadła do poziomu „Kac Wawa”, czyli filmu, który wyznacza standardy żenady w polskiej kinematografii.

Należy podkreślić, że najprawdopodobniej część osób nisko oceniła film bez oglądania, tylko dlatego, że nie zgadzają się z tezami stawianymi przez autorów.

Jednakże, w komentarzach nawet osoby, które uważają, że w Smoleńsku doszło do zamachu, przekonują, iż film został kiepsko zrealizowany i ośmiesza temat katastrofy smoleńskiej oraz działania Antoniego Macierewicza w tym kierunku.

Mała część widzów twierdzi z kolei, że film nie jest idealny, ale za to „przedstawia prawdziwą wersję wydarzeń”. Naturalnie w komentarzach trwają regularne bitwy i dyskusje na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej.

kac-wawa1

smolensk1

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również