UDOSTĘPNIJ

Piosenkarka Ewa Farna postanowiła wyśmiać propozycję TVP odnośnie makijażu sylwestrowego, która migiem obiegła internet. Pechowa prezentacja pojawiła się w „Pytaniu na Śniadanie” i wywołała salwy śmiechu. 

Internauci wyśmiali makijaż wszystkimi możliwymi drogami, zarówno publikując swoje przerobione zdjęcia, jak i znanych postaci takich jak Jarosław Kaczyński czy Ryszard Petru. Jednakże nikt nie był w stanie zrobić tego co Ewa Farna.

Piosenkarka wystąpiła na scenie podczas sylwestrowej imprezy organizowanej przez Polsat. Postanowiła pójść o krok dalej i zaprezentowała się w… makijażu proponowanym przez TVP.

Trudno szukać jakichś podtekstów politycznych w zachowaniu piosenkarki, ale część zdecydowanych przeciwników TVP uważa, że Farna w ten sposób chciała wyśmiać nie tylko propozycję TVP, ale również całą stację rządzoną przez Jacka Kurskiego.

CZ

fot. printscreen tvp

CZYTAJ WIĘCEJOni tak na poważnie? Tak wygląda makijaż sylwestrowy wg TVP (VIDEO + ZDJĘCIA)

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUkryty Talent prezesa TVP? Kurski ŚPIEWA hit DISCO POLO z Martyniukiem (VIDEO)
Następny artykułSpecjalne orędzie prezydenta Andrzeja Dudy (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również