UDOSTĘPNIJ

W jednym z odcinków programu talk show Kuby Wojewódzkiego, pojawił się znany z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak, w którym opowiada o sytuacji, kiedy trafił do psychiatryka. Jest to absolutnie szokujące wyznanie.

Jerzy Owsiak, szef WOŚP u Kuby Wojewódzkiego opowiada o tym, jak dostał się do… psychiatryka.

„Przeszedłem przez szpital”

Kiedy za młodych lat Jerzy Owsiak trafił do wojska, po jakimś czasie został z niego wyrzucony. Wszystko przez to, że jak sam opowiada był „biernym psychicznym”. Trafił do szpitala psychiatrycznego w Choroszczy koło Białegostoku, gdzie miał różne perypetie.

Nie opowiada szczegółów, lecz dowiadujemy się, że dostał się tam w całym umundurowaniu, po czym przebrano go w piżamę. Następnie podeszła do niego cała „delegacja” pacjentów. Okazało się, że będzie tam przebywał z żołnierzami i marynarzami, którzy powitali go jak swojego. Zaproponowali mu kawę, po czym wywiązała się rozmowa. Jak mówi Owsiak, wszyscy byli jak w szwejku. Jak sam opowiada nie trafił do chorych psychicznie, którzy przebywali w innym pomieszczeniu, a do swoich. Mówi: „Obok chorzy psychicznie, nie wariaci tak ich nie nazwałem, a ja tutaj siedzę z czwórką facetów, popalam papieroska”. Po nieco ponad miesiącu Owsiak był już na wolności.

źródło: kuba wojewódzki show

Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również