UDOSTĘPNIJ
fot. Youtube/TVN Style

Do tej pory Magda Gessler była uznawana za niekwestionowaną „królową” TVN-u. Prowadząca jeden z flagowych programów stacji podbiła serca widzów swoim ciętym językiem i niewybrednymi uwagami, wygłaszanymi pod adresem odwiedzanych lokali. Teraz losy najsłynniejszej polskiej restauratorki są niepewne. 

Magda Gessler weszła bowiem w konflikt z władzami stacji. Jego powodem ma być zazdrość restauratorki o popularność innego, konkurencyjnego programu. Rzeczywiście – Azja Express sprawia wrażenie najintensywniej promowanego formatu TVN-u.

To właśnie o program, którego uczestnicy mają za zadanie przetrwać w ekstremalnych warunkach dalekiego wschodu zazdrosna ma być Gessler. Restauratorka miała zrobić awanturę dyrektorowi, Edwardowi Miszczakowi o intensywną promocję Azji Express, kosztem Kuchennych Rewolucji.

 – Magda zrobiła o to w TVN wielką awanturę. Zapytała ironicznie, czy może sama ma płacić za promocję swojego programu. Boi się, że bez tego promocji oglądalność „Kuchennych” spadnie, a ona będzie musiała oddać koronę królowej stacji. Wypaliła, że przed podpisaniem kolejnej umowy zastanowi się, czy jej praca w stacji ma dalszy sens, skoro ma być tak traktowana – ujawnił pracownik TVN-u w rozmowie z „Faktem”.

Osoby z otoczenia Gessler przyznają, że restauratorka może być gotowa na ostateczność – rezygnację z prowadzenia Kuchennych Rewolucji. Decyzja byłaby ciosem dla tysięcy fanów restauratorki.

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również