UDOSTĘPNIJ
fot. Joanna Grabarczyk

Informowaliśmy dziś o zalaniu męską pornografią strony internetowej akcji HejtStop. To nie jedyny problem tego środowiska. Facebook usunął stronę Joanny Grabarczyk, jednej z działaczek, o której zrobiło się głośno w związku z jej konfliktem z Mariuszem Pudzianowskim.

Jeden z czytelników podesłał nam screena z informacją, że między innymi po jego zgłoszeniu Facebook zdecydował się usunąć stronę Grabarczyk. Faktycznie, facebookowa strona aktywistki zniknęła z portalu społecznościowego. Administracja stwierdziła, że jej profil jest niezgodny ze standardami społeczności.

Joanna Grabarczyk została zasypana komentarzami i wiadomościami od setek internautów, którym nie spodobało się, że złożyła donos do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego, w związku z jego wypowiedziami na temat imigrantów w Calais. Następnie, działaczka HejtStop odmówiła udziału w programie Tak czy Nie, argumentując, iż spotkanie na żywo z Pudzianowskim jest dla niej niebezpieczne. Grabarczyk przekonuje, że Pudzianowski stosuje mowę nienawiści. Ten odpowiedział, że nie będzie patrzył bezczynnie jak ktoś niszczy mu biznes, zaś samej aktywistce polecił odchudzanie.

grabarczyk1

Grabarczyk założyła już nową stronę. Przekonuje, że prokuratura będzie miała ręce pełne roboty.

grabarczyk joanna

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWipler krytykuje program 500 Plus. „Intencje są szczytne, ale…”
Następny artykułSzwecja: Polacy chcieli zaatakować ośrodek dla imigrantów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również