UDOSTĘPNIJ

Sąd Najwyższy w Stanach Zjednoczonych podjął decyzję, z której jasno wynika, że małżeństwa homoseksualne są legalne w całym kraju. Uradowania z obrotu spraw nie krył prezydent Obama. Do świętowania dołączył Facebook.

Amerykańska firma Zuckerberga postanowiła z okazji zalegalizowania małżeństw jednopłciowych w USA wprowadzić nową opcję. Zdjęcia profilowe użytkowników będą mogły zostać pokryte tęczowym filtrem.

Obecnie trwa również miesiąc LGBT Pride, również wspierany przez liczne amerykańskie firmy. Jest to manifest środowiska, które walczy o związki partnerskie na całym świecie.

Jako, iż z decyzji Sądu Najwyższego cieszy się m.in prezydent Obama, oficjalny profil Białego Domu na Facebooku pokrył swoje zdjęcie profilowe tęczowym filtrem. Zainteresowani mogą zmienić swoje zdjęcie klikając w ten LINK.

Nowa opcja wzbudziła liczne dyskusje, między innymi na samym Facebooku. Budzi kontrowersje, mimo iż zmiana loga nie jest przymusowa.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułReakcja muzułmanów na odmowę azylu hitem sieci (video)
Następny artykułStonoga: 17-letni Kuźniar bohaterem seks-skandalu w szkole
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również