UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Roger Gor

Wojciech Szczęsny, bramkarz polskiej reprezentacji na mistrzostwach Europy ma problemy ze zdrowiem. U piłkarza zachodzi podejrzenie krwiaka. 

Wojciech Szczęsny zagrał w niedzielnym meczu z Irlandią Północną podczas którego doznał urazu mięśni uda. Jak również poinformował lekarz polskiej reprezentacji, u polskiego bramkarza zachodzi podejrzenie krwiaka.

 – W wyniku zderzenia w pierwszej połowie z irlandzkim zawodnikiem Szczęsny doznał silnego stłuczenia mięśnia czworogłowego uda. Po wykorzystaniu możliwości diagnostycznych tutaj na miejscu już wiemy, że jest podejrzenie krwiaka w mięśniu. Jedziemy do Nantes na szczegółowe badania – powiedział mediom lekarz reprezentacji Polski.

Wojciech Szczęsny nie miał szczęścia w niedzielnym meczu jeśli chodzi o kolizje. Polak zderzył się dwukrotnie z innymi piłkarzami – z Łukaszem Piszczkiem i z jednym z irlandzkich zawodników.

Jak zapewnił również lekarz reprezentacji, pozostali polscy zawodnicy są zdrowi i gotowi na następny mecz, w którym zmierzymy się z Niemcami.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvn24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTVNowi obrywa się jak TVP. Usunęli znak Polski Walczącej
Następny artykułOjciec terrorysty z Orlando: Niedawno wkurzyli go całujący się geje
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również