UDOSTĘPNIJ

Węgierska dziennikarka prawicowej telewizji N1TV Petra Laszlo skomentowała swoje kontrowersyjne zachowanie, po którym straciła pracę. Twierdzi, że grozi się jej śmiercią. 

Petra Laszlo podcinała wyrywających się z kordonu policji uchodźców. Kamera zarejestrowała jak kopie dziewczynkę i przewraca ojca z małym dzieckiem na rękach. Telewizja N1TV zerwała z nią współpracę.

– Kamera pracowała, setki imigrantów przedarły się przez kordon policji, jeden ruszył wprost na mnie. Byłam przerażona. Wtedy coś we mnie pękło – napisała dziennikarka.

– Myślałam, że jestem atakowana i muszę się bronić. Trudno jest podjąć dobrą decyzję w czasie paniki. Nie jestem złą kobietą, nie jestem osobą bez serca, rasistką kopiącą dzieci. Nie zasłużyłam na to polityczne polowanie na czarownice, jakie urządzono. Nie zasłużyłam na grożenie mi śmiercią! – dodaje.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLegia pomoże uchodźcom. Klub przeznaczy pieniądze z biletów
Następny artykułZabiła gwałciciela. Sąd ją uniewinnił
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również