UDOSTĘPNIJ

W teorii Black Friday jest radosnym świętem, w którym każdy może cieszyć się wyjątkowymi promocjami. W praktyce dzień ten okazuje się być jednak o wiele czarniejszym niż można by przypuszczać. Media obiegła właśnie wiadomość o kolejnym, przerażającym incydencie.

Do zdarzenia doszło w Białymstoku. Klienci tamtejszej galerii handlowej Alfa musieli zostać ewakuowani z budynku. Wybuchła prawdziwa panika.

ZOBACZ TAKŻE:  „Ty ch*ju to moje!”, „Puszczaj moje jądra gnoju!” Black Friday przerodził się w wojnę

Ogromne niebezpieczeństwo

Powodem, dla którego setki konsumentów musiały porzucić zakupowe plany, było związane z promocjami przeludnienie. Z okazji Black Friday w galerii zaroiło się od ludzi. Część z nich pozostawiła swoje auta w garażu Alfy.

Przez zbyt dużą ilość samochodów doszło do przekroczenia dopuszczalnej granicy spalin. W pewnym momencie klienci galerii usłyszeli donośmy alarm i nakaz opuszczenia obiektu. W panice zaczęli z niego wybiegać. Najważniejsze jest dla nich aby jak najszybciej opuścić budynek. Rozgrywa się prawdziwy horror.

ZOBACZ TAKŻE:  Koszmar w Black Friday! Krwawy atak nożownika w polskim mieście

Tłumy w panice

Jednocześnie, część klientów postanowiła dobiec do swoich samochodów. Fakt, iż próbowali najszybciej jak to możliwe, w panice opuścić galerie, przyczynił się do powstania korku. Ulica Świętojańska jest na ten moment w zasadzie nieprzejezdna.

Jakby tego było mało, klienci donoszą o nieznośnym, unoszącym się w powietrzu zapachu. Ci, którzy musieli zostać wewnątrz budynku niemalże się duszą. Sytuacja przywodzi na myśl zamach, którego klienci boją się najbardziej.

Dzieją się tu dantejskie sceny. Wszyscy chcą wyjechać. W dodatku unosi się bardzo przykry zapach – napisał do portalu „poranny.pl” jeden z jego czytelników.

źródło: poranny.pl

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również