UDOSTĘPNIJ

Andrzej Duda, prezydent elekt, zapowiada, że Polaków w przeciwieństwie do poprzednich 5 lat czeka prezydentura spełnionych obietnic. Czy tak się stanie, dowiemy się już wkrótce. Jak się okazuje, Duda ma nie tylko inne plany niż Bronisław Komorowski, ale i charakter. 

Duda jest przekonany, że będzie miał siły, ponieważ jest energetycznym wampirem. Obiecuje, że zrobi wszystko, by zapisać się na kartach historii jako głowa państwa, która „przywróciła Polakom godność”.

Duda stara się kontrolować swój wybuchowy charakter. Od lat jest uzależniony od palenia papierosów. Nienawidzi, gdy politycy składają obietnice, a potem ich nie dotrzymują. Przypomnijmy, że Duda obiecał między innymi złożenie ustawy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku, o obniżeniu wieku emerytalnego oraz gwarantującą każdej biednej rodzinie 500 złotych na dziecko.

Duda twierdzi, że jest człowiekiem oszczędnym, ale tylko w stosunku do swojej osoby. Nigdy nie skąpił grosza dla żony czy córki. Jest fanem literatury politycznej i kryminałów, aczkolwiek w liczbie przeczytanych książek nigdy nie doścignie swojej żony.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: sfora.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCztery problemy Kukiza
Następny artykułPawłowicz chce odejść z polityki bo ją źle traktują
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również