UDOSTĘPNIJ

Pamiętacie Rudiego Schubertha? Piosenkarz przeżywa obecnie prawdziwy dramat. Zniknął ze sceny i zamieszkał na Kaszubach, ale choroba niszczy jego życie. Przez cukrzycę Schuberth ślepnie. 

Cukrzyca sieje spustoszenie w jego organizmie. Miesiąc temu artysta musiał być skierowany na oddział intensywnej opieki medycznej. Jego stan jest obecnie bardzo ciężki.

– Dowcip polega na tym, że człowiek nie zdaje sobie sprawy z choroby. Nie wiedziałem, jakie są objawy cukrzycy, dlatego też nie zauważyłem ich odpowiednio wcześnie u siebie. Myślałem, że jestem niezniszczalny i w związku z tym nie dotyczy mnie coś takiego. Zwłaszcza że co jakiś czas robiłem badania krwi i wszystko było OK. A jak wszystko jest OK, to człowiek bada się rzadko, sporadycznie – powiedział Schuberth w rozmowie z Super Expressem.

Artysta trafił do lekarza, ponieważ w okolicach jego ust i języka pojawiła się grzybica. Niestety okazało się, że grzyb hoduje się na cukrze, a stan choroby jest bardzo zaawansowany. Trwa walka o życie piosenkarza.

Schuberth apeluje do ludzi, by nie bagatelizowali żadnych objawów cukrzycy i częściej się badali.

– Nie żyjemy przecież sami dla siebie – mówi Schuberth tłumacząc, że trzeba walczyć.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolski raper poszukiwany listem gończym
Następny artykułW KFC go wyśmiali, jako jedyny nie dostał pracy. Został miliarderem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również