UDOSTĘPNIJ
Fot. YouTube/Onet Rano

Lekarze nie mają dobrych wieści dla Beaty Kozidrak. Piosenkarka musi zrezygnować z tego, co było niezwykle ważne w jej życiu. Ale – jak wiadomo – w końcu zdrowie jest najważniejsze. 

To dla niej dramat, wokalista Bajmu jest wręcz załamana. Lekarze postawili diagnozę. Ma twarde, napięte i bolące łydki. To wszystko dlatego, że Beata Kozidrak przez wiele lat chodziła w szpilkach, które szczególnie sobie ukochała. Teraz musi z nich zrezygnować, ponieważ ból stop jest nie do zniesienia.

Piosenkarka jednak ani myśli zamienić szpilki na inne buty. Niedługo zaczyna się jej nowa trasa koncertowa i chce na niej wyglądać jak najbardziej seksi. Beata postanowiła zatem znaleźć rozwiązanie na własną rękę i udało jej się to.

Aktualnie uczęszcza na lecznicze masaże i ćwiczy pod okiem osobistego trenera. Podobno odczuwa już pierwsze pozytywne skutki. Trener personalny pomaga jej nie tylko rozluźnić łydki, ale i wzmocnić plecy, które także pobolewały Beatę ze względu na zbyt częste chodzenie w szpilkach. Przed piosenkarką kolejne serie ćwiczeń, które mają sprawić, że będzie mogła dalej bez przeszkód występować na scenie w swoich ulubionych butach.

Źródo fakt.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również