UDOSTĘPNIJ

Islamscy imigranci, najprawdopodobniej z Somalii, pobili parę wracającą z Wigilii. Chuligani tłukli dziewczynę łańcuchami i butelkami powodując liczne rany.

Para wracała z Wigilii przez Enghaveplads, czyli okolicę w Kopengadze znaną z obecności agresywnych muzułmanów. Młody islamista jechał na rowerze i zaczepił dwójkę Duńczyków. Od początku był nastawiony na konfrontację.

Napastnik zaatakował parę szklaną butelką. Po chwili z piwnicy wybiegli jego koledzy uzbrojeni w metalowe łańcuchy służące do przypinania skuterów.

Kobieta została ciężko ranna. Ma pociętą twarz od brody po nos oraz rozciętą głowę.

– Dlaczego my? – pyta kobieta.

 

156 KOMENTARZY

 1. Ładna dziewczyna .Nie rozumiem czemu Duńczycy narzekają na Polaków ?Maja większy problem do rozwiązania .Zabawne dzielnica znana z agresywnych muzułmanów .Jeszcze istnieje?Czyli co Duńczycy dupy wołowe czy jak?Gdzie duch dawnych Wikingów ?

 2. Ładna dziewczyna .Nie rozumiem czemu Duńczycy narzekają na Polaków ?Maja większy problem do rozwiązania .Zabawne dzielnica znana z agresywnych muzułmanów .Jeszcze istnieje?Czyli co Duńczycy dupy wołowe czy jak?Gdzie duch dawnych Wikingów ?

 3. Ta poprawnosc polityczna nas europejczykow wykancza , ciekawe co by sie stalo w odwrotnej sytuacji w kraju muzulmanskim , pewnie sprawcow motloch by zabil na miejscu , a u nas …. szkoda gadac …. okobza oko , jak im sie nie podoba to wypierdalac do siebie , a takich co probuja sila nawracac , przypomniec po swojemu czasu wypraw krzyzowych … chcialbym zeby swiat byl inny ale jest jak jest i dobracia tu za duzo nie zdzialamy

 4. Potrzebujemy ich wiécej w Europie. Multi-srulti zdaje egzamin na 5+. To wstyd dla wiodácych polityków UE, ze dalej z uporem maniaka realizujá ten poroniony pomysl. Dunczycy (podobnie jak Szwedzi, Angole, Francuzi, Germany i inni) bojá sié odezwac, zeby nie zostac nazwanym rasistá, a w tym czasie wyznawcy muchamota realizujá nauki swego proroka. Na szczéscie sá jeszcze w Europie potomkowie Jana III-go Sobieskiego, który juz pokazal, ze da sié…

 5. Sobieski to zupełnie inna sprawa w innym czasie zas obecnie to tylko i wyłącznie odpowiednie działania w ramach istniejacego prawa .Co i tak daje duże możliwości.Chyba że będą tacy co młotkiem na dworcu bądą prali niewinnych .

 6. Sobieski to zupełnie inna sprawa w innym czasie zas obecnie to tylko i wyłącznie odpowiednie działania w ramach istniejacego prawa .Co i tak daje duże możliwości.Chyba że będą tacy co młotkiem na dworcu bądą prali niewinnych .

 7. Na wojnach krzyzowych znam sie tyle co i przecietny Kowalski , celem wspomnienia o nich bylo to ze , dobrym slowem i nadstawianiem drugiego policzka zawiele nie wskoramy , czas dziala na nasza niekorzysc i bedzie coraz gorzej

 8. Musisz zauwazyc, ze waleczny duch w narodach musi byc oslabiony. Flaga, godlo, hymn… jeszcze kilka lat i te rzeczy bédá weplenione z umyslów (kto z kilkumilionowej rzeszy muslimów w UK zna choc jedná zwrotke "God Save The Queen"???- zapomnij)… Narody muszá byc wyzute z wszelkiej mysli patriotycznej. Tépym motlochem sié lepiej rzádzi. Niestety z Polakami im sié to nie uda… Chyba, ze dalej bédziemy wielbic Donka i cieszyc sié z jego "sukcesu" (ten facio jest – i zawsze byl- politykiem Makreli Engel, nie naszym)…

 9. Musisz zauwazyc, ze waleczny duch w narodach musi byc oslabiony. Flaga, godlo, hymn… jeszcze kilka lat i te rzeczy bédá weplenione z umyslów (kto z kilkumilionowej rzeszy muslimów w UK zna choc jedná zwrotke "God Save The Queen"???- zapomnij)… Narody muszá byc wyzute z wszelkiej mysli patriotycznej. Tépym motlochem sié lepiej rzádzi. Niestety z Polakami im sié to nie uda… Chyba, ze dalej bédziemy wielbic Donka i cieszyc sié z jego "sukcesu" (ten facio jest – i zawsze byl- politykiem Makreli Engel, nie naszym)…

 10. Musisz zauwazyc, ze waleczny duch w narodach musi byc oslabiony. Flaga, godlo, hymn… jeszcze kilka lat i te rzeczy bédá weplenione z umyslów (kto z kilkumilionowej rzeszy muslimów w UK zna choc jedná zwrotke "God Save The Queen"???- zapomnij)… Narody muszá byc wyzute z wszelkiej mysli patriotycznej. Tépym motlochem sié lepiej rzádzi. Niestety z Polakami im sié to nie uda… Chyba, ze dalej bédziemy wielbic Donka i cieszyc sié z jego "sukcesu" (ten facio jest – i zawsze byl- politykiem Makreli Engel, nie naszym)…

 11. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 12. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 13. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 14. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 15. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 16. Dlaczego ???? Dlatego że zamiast wypierdolić ich natychmiast do domu w Somali , Jemenie czy państwie islamskim trzymacie ich głupole u siebie i jeszcze utrzymujecie za własne pieniądze ! Dobrze wam tak – chcieliście to macie !

 17. Adam Makarow no dobra nie 1000 a 950 lat! od czasów Krzywoustego (wtedy pojawił się pierwszy zarejestrowany pasożyd w Polsce) po za tym i to i to oobrzezane i to i to nienawidzi chrześcijan i to i to z azji mniejszej rozpełzło się po świecie!

 18. Izabella Woronowicz a dla czego tak się dziej po każdy POLAK patrzy na swoja michę i nic więcej dla tego jesteśmy teraz rozbitym narodem nie ma w nas jedności dla tego nie dlugo a to juz sie dziej moim zdanie rozbiór Polski taki moje zdanie i wkrótce nas najdą jak my Europe
  jesteśmy wielkim narodem tylko musimy zacząć myśleć przyszłości naszego państwa

 19. Chazarzy są wszędzie,także między innymi robią za muzułmanów,niech policja docieka mają chyba monitoring no i takie tam.Robić użytek z rozumu i dociekać kto korzysta najbardziej z atmosfery którą wytwarza i po co to robi.

 20. Chazarzy są wszędzie,także między innymi robią za muzułmanów,niech policja docieka mają chyba monitoring no i takie tam.Robić użytek z rozumu i dociekać kto korzysta najbardziej z atmosfery którą wytwarza i po co to robi.

 21. Chazarzy są wszędzie,także między innymi robią za muzułmanów,niech policja docieka mają chyba monitoring no i takie tam.Robić użytek z rozumu i dociekać kto korzysta najbardziej z atmosfery którą wytwarza i po co to robi.

 22. Chazarzy są wszędzie,także między innymi robią za muzułmanów,niech policja docieka mają chyba monitoring no i takie tam.Robić użytek z rozumu i dociekać kto korzysta najbardziej z atmosfery którą wytwarza i po co to robi.

 23. Chazarzy są wszędzie,także między innymi robią za muzułmanów,niech policja docieka mają chyba monitoring no i takie tam.Robić użytek z rozumu i dociekać kto korzysta najbardziej z atmosfery którą wytwarza i po co to robi.

 24. Marek Grabarek Właśnie o to chodzi… Meczety niech stoją, równie mnie interesują, co i kościoły katolików, ale niechaj tylko któryś rzuci się na przeciętnego człowieka… Znajdą go.

 25. europa gine ,,,odrzycamy religie,rodzine/sluby pedalskie
  nie mamy dzieci,moda na single ,,,,duzo tego jest
  ch konsoliduje /pojebana/religia/
  1- nie przyjmowac do europy
  2zmusic ic do przestrzegania prawa
  podskakuja????wypierdolic na pustynie
  karac z całą surowoscią
  zakaz noszenia turbanów,szmat na mordach i kiecek u chłopów
  tu jest europa
  po kryminale wypierdolic na pustynie —–odebrac pobyt,obywatelstwo
  tak jak w usa

 26. No i doczekała się zdezelowana Europa – ale sama sobie ukręciła bat na własna skórę . Kadafi kiedyś powiedział ,że oni nie potrzebują broni , żeby zawładnąć Europą- oni ja zdobędą zalewając ją swoimi wyznawcami . Muzułmanie stawiają na rodzinę , na dzieci – Europa na pedalskie związki, aborcję i eutanazję – wiec w wielu krajach zachodniej Europy – jej rdzenni mieszkańcy za rok za dwa będą w mniejszości . U nich wiara i zasady koranu nie podlegają dyskusji -Europa zwalcza kościół, zwalcza zasady chrześcijańskie lansując laicyzm i hasło hulaj dusza piekła nie ma .. tylko kasa , wolność i tolerancja żle pojęta jest w modzie . Kościoły się zamykają a rosną meczety jak grzyby po deszczu . W krajach muzułmańskich nie do pomyślenia jest wybudowanie choćby kaplicy , to innowiercy muszą przyjąć zasady i prawa szariatu i koranu a w Europie ich żądania – żądania mniejszości jakby nie było – są ważniejsze od oczekiwań rdzennego mieszkańca kraju europejskiego itd, itd wiec co sie dziwicie , ze Europa musi dostać porządny łomot – może się w końcu obudzi . teraz jednak proponuję jej zakup dywaników i ćwiczenie padów i pokłonów …. ja się z taka Europa nie utożsamiam , dlatego piszę o niej jakbym w niej nie mieszkała ……. teraz potrzebne są bezwzględne działania w obronie naszej chrześcijańskiej kultury tylko czy kogoś jeszcze na to stać będzie ??

 27. No i doczekała się zdezelowana Europa – ale sama sobie ukręciła bat na własna skórę . Kadafi kiedyś powiedział ,że oni nie potrzebują broni , żeby zawładnąć Europą- oni ja zdobędą zalewając ją swoimi wyznawcami . Muzułmanie stawiają na rodzinę , na dzieci – Europa na pedalskie związki, aborcję i eutanazję – wiec w wielu krajach zachodniej Europy – jej rdzenni mieszkańcy za rok za dwa będą w mniejszości . U nich wiara i zasady koranu nie podlegają dyskusji -Europa zwalcza kościół, zwalcza zasady chrześcijańskie lansując laicyzm i hasło hulaj dusza piekła nie ma .. tylko kasa , wolność i tolerancja żle pojęta jest w modzie . Kościoły się zamykają a rosną meczety jak grzyby po deszczu . W krajach muzułmańskich nie do pomyślenia jest wybudowanie choćby kaplicy , to innowiercy muszą przyjąć zasady i prawa szariatu i koranu a w Europie ich żądania – żądania mniejszości jakby nie było – są ważniejsze od oczekiwań rdzennego mieszkańca kraju europejskiego itd, itd wiec co sie dziwicie , ze Europa musi dostać porządny łomot – może się w końcu obudzi . teraz jednak proponuję jej zakup dywaników i ćwiczenie padów i pokłonów …. ja się z taka Europa nie utożsamiam , dlatego piszę o niej jakbym w niej nie mieszkała ……. teraz potrzebne są bezwzględne działania w obronie naszej chrześcijańskiej kultury tylko czy kogoś jeszcze na to stać będzie ??

 28. Od 14 lat mieszkam we francji , wy nie macie pojecia jaki raj na ziemi maja tutaj.Panstwo pomaga im bardziej niz francuzom, super zapomogi , mieszkania na zawolanie itd.Na ulicach Nicei widzisz ich wiecej niz europejczykow.Czy to jest normalne? Wieczorem jest strach wyjsc na ulice.W jednym przedszkolu dzieci nie mogly miec Mikolaja .bo rodzice muzulmani nie chcieli !!!!!!! Absurd

 29. wszędzie ich pełno żerują jak te sępy a potem jak te dzikie zwierzęta z buszu wychodzą na żer nie jestem rasistką ale w takich przypadkach to sama bym kare wymierzyła pieprzeni brudasy na pustynie z nimi zakopać po szyje i tam już powoli się nimi zajmą żyjątka pustynne kula w łeb to za szybko chce cierpieć w imię allaha niech cierpi to sk……ny?i nie ma na nich innego określenia ,a co innego te głupie białe nasze kobiety pchają się same im w ramiona bo piękne dzieci one będą mieć (jakie to piękne skalane brudem ) i takie zakochane w czym pytam w czym chyba ze po kolana maja jak tak mówią to lecą ściery jak muchy do lepa a potem płaczą i ratunku szukają bo ją tłucze okrada gwałci itp.same dały przyzwolenie głupie pindy a oni tylko żerują na takich nie winnych osobach oj rozum macie w dupie tyle się słyszy tyle się mówi pisze o tym a tu nic ludzka głupota.Co prawda strach przed nimi jest i to duży ale im o to chodzi przecież nie maja zahamowań tak jak tam niżej ktoś napisał w imię allaha zjebane i spaczone mózgi manipulowane od małego na potrzeby przywódcy .

 30. Beata Semeniuk Nie to jest najgorsze Beata… Gorsze jest to, ze to, co opisujesz to dopiero poczátek, bo mnozá sié jak króliki i sliczne nasze europejskie miasta zalejá i w koncu przez bycie w wiékszosci przeforsujá swe zasady. Jeszcze gorsze jest to, ze lewicowe palanty nie zapobiegajá temu i nie dostrzegajá problemu, bo wstyd im sié przyznac do blégu (byloby to ich polityczne samobójstwo)…Caly uboczny efekt tej paranoi odczujemy tylko my- zwykli ludzie…

 31. Takie capate bydło powinno się wypędzić z Europy. Nie dość że to lenie śmierdzące to jeszcze wchodzą z butami w kulturę Europy. Po dobroci nie ma sensu. Są dwa sposoby. Pierwszy delikatny. Masowe deportacje, ale cała Europa misi iść za tym. Drugi to Hitler na miarę XXI wieku. Zostawić furtkę, wypad do siebie albo obóz i piec.

 32. Izabella Woronowicz Zgadzam się z Panią zaczynają się już panoszyć wszędzie niech się wynoszą do swojego porąbanego kraju a nam niech dają spokój bo to co się już dzieje jest nie do opisania za nie długo może na ulicy kamienować nas będą albo kwasami oblewać bo oni som pojebani

 33. Pewnie jak by trafili na równych sobie i dostali by wpierdol , to artykuł brzmiałby muzułmanie prześladowani za wiarę w wigilie.Tak już jest że mają za dużo praw a za mało kar

 34. W Polsce gdyby była dzielnica znana z agresywnych muzułmanów to jak by tam "kibole" wpadli, to by ich pozamiatali, zwłaszcza gdyby polkę tak załatwili. Za to w TV dudniło by że Kibole zaatakowali niewinnych muzułmanów

 35. W Polsce gdyby była dzielnica znana z agresywnych muzułmanów to jak by tam "kibole" wpadli, to by ich pozamiatali, zwłaszcza gdyby polkę tak załatwili. Za to w TV dudniło by że Kibole zaatakowali niewinnych muzułmanów

 36. Jeśli Somalijczycy to RASIŚCI chamito-semiccy, czarno-afrykańscy !Islam nie ma tu nic do rzeczy vide Tatarzy ljędchscy też MUZUŁMANIE, a zaciekle walczący w obronie Lędsiech od roku Pańskiego 1395 pod wodzą Tuqtam?ş(Tochtamysza) xan(chana).

 37. Ile jeszcze ofiar jest potrzebne by świat zrozumiał że Islam to zło i żadne humanitarne rozwiązania nie wchodzą w grę?!!! Sądzenie ich wedle naszych cywilizowany praw też jest bez sensu bo to dzicz bez zasad życia we współczesnym świecie którą powinno się unicestwić. Wszystkim zwolennikom rozwiązań dyplomacyjnych z tymi zboczeńcami proponuję wytłumaczyć tej dziewczynie oraz innym ofiarom dlaczego zostali pobici, albo zabici.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 38. Ile jeszcze ofiar jest potrzebne by świat zrozumiał że Islam to zło i żadne humanitarne rozwiązania nie wchodzą w grę?!!! Sądzenie ich wedle naszych cywilizowany praw też jest bez sensu bo to dzicz bez zasad życia we współczesnym świecie którą powinno się unicestwić. Wszystkim zwolennikom rozwiązań dyplomacyjnych z tymi zboczeńcami proponuję wytłumaczyć tej dziewczynie oraz innym ofiarom dlaczego zostali pobici, albo zabici.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 39. Ile jeszcze ofiar jest potrzebne by świat zrozumiał że Islam to zło i żadne humanitarne rozwiązania nie wchodzą w grę?!!! Sądzenie ich wedle naszych cywilizowany praw też jest bez sensu bo to dzicz bez zasad życia we współczesnym świecie którą powinno się unicestwić. Wszystkim zwolennikom rozwiązań dyplomacyjnych z tymi zboczeńcami proponuję wytłumaczyć tej dziewczynie oraz innym ofiarom dlaczego zostali pobici, albo zabici.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 40. Nie do końca masz rację. Ona nie bardzo jest winna bo ma gówna do gadania. To jebany rząd duński pozwala na to tak samo norweski, szwedzki, niemiecki, francuski. Nas tylko bieda raruje przed tą plaga…

 41. masakra co oni sobie myślą jak im się nie akcptują innych wyznań to powinni wrócić do siebie i tam wyznawać tylko swoją wiarę a nie jeżdzić po innym krajach gdzie są gośćmi i tak skandalicznie się zachowywać moim zadnie powinni zostać odesłani do swojego kraju po takim zachowaniu i z zakazem powrotu bo to nie są ludzie

 42. W tekście mowa o parze Duńczyków. Na zdjęciach są pokiereszowane dwie różne kobiety. Czy to znaczy, że duńską parą były dwie kobiety! Tytuł informuje o zaatakowaniu kobiety wracającej z Wigilli, a potem w tekście wspomina sie już o pobitej, duńskiej parze. Nie wiemy też, po czym napastnicy mieli rozpoznać, że ich ofiary wracały z Wiglii i czy to było powodem napaści. Albo mamy do czynienia z wyjątkowo nędznym dziennikarstwem, albo z antymuzułmańską propagandą (wyjaśniam, że mnie nie raduje islamizacja Europy, jak też jej dechrystianizacja), albo kiepską próbą odwrócenia uwagi od innych faktów. To mogło być tak. 24 grudnia dwie lesbijki snuły się po Kopenhadze, manifestując swoje inklinacje, a że trafiły na rejon zamieszkały przez islamskich tradycjonalistów, to zostały bardzo brutalnie pobite. Z przytoczonego bałaganu faktów i niedomówień można ułożyć dowolną historię.

 43. Bez sensu, wysadzi się na dworcu jakimś i to ścierwo będziesz zbierał i wywalał za granicę Europy? Ja osobiście w pierwszej kolejności zakazałbym przyjazdu do PL jakiegokolwiek muzułmanina, a w 2 kolejności kazał wywieźć wszystkich tych, którzy już tu przyjechali ;) I byłoby bezpieczniej dla całego narodu /D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ