UDOSTĘPNIJ

Beata Tadla oskarżyła Michała Karnowskiego, mocno prorządowego dziennikarza zaangażowanego w tygodnik „wSieci” oraz serwis wPolityce.pl, o agresywne wrzaski skierowane do niej, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Antyrządowa dziennikarka czuje się bezpieczna i pewna swojej wersji wydarzeń oraz nie boi się pozwu o zniesławienie, bo jak twierdzi, ma świadków, którzy potwierdzą jej wersję wydarzeń. Można więc domniemywać, że to co mówi nie jest wyssane z palca. 

– Urządził pokazówkę, wrzeszcząc na mnie przy szefach, obrażając, wmawiając, że gdyby zabili jakiegoś gangstera, to na pewno bym zdążyła włożyć to do serwisu. Krzyczał jak szalony, łzy ciekły mi po policzkach. Przerwałam ten sabat i wyszłam. Może miałabym siłę się bronić, gdyby nie to, że byłam w dziewiątym miesiącu ciąży – relacjonuje Tadla.

– Ani ciąża, ani to, że jestem starsza, ani to, że jestem kobietą, kompletnie nic mu nie przeszkadzało. Nie wróciłam już do tamtego Radia Plus, powiedziałam sobie, że już nigdy więcej nie będę miała do czynienia z takim miejscem i takimi ludźmi, którzy będą próbowali mnie obrażać i indoktrynować. I nigdy już nie miałam – dodała.

Temat został podchwycony przez redaktora naczelnego Super Expressu, Sławomira Jastrzębowskiego, który prowokacyjnie udostępnił tekst na Twitterze. Wtedy do akcji wkroczył sam zainteresowany, czyli Michał Karnowski.

Prorządowy dziennikarz twierdzi, że jest wrabiany w aferę i stał się ofiarą „paszkwilu”.

– To kłamstwo, nigdy nie krzyczę na nikogo w pracy – tłumaczył się Karnowski, który uważa, że jest opluwany kłamstwami.

– Jakie to szczęście, że historia ma świadków… – komentuje Tadla.

PHOTO: MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS
WARSZAWA
NAGRANIE PROGRAMU SE TV WIEC JAK? GOSCIEM SLAWOMIRA JASTRZEBOWSKIEGO BYL JOACHIM BRUDZINSKI PIS
WIECEJ ZDJEC NA HTTP;//AGENCJA.SE.COM.PL
18/12/2014

28 KOMENTARZY

  • Co w tym dziwnego ja dwie całe ciąze chodziłam do pracy i nie pracowałam w telewizji.
   Teraz to już od pierwszego dnia jakaś choroba, owszem zdarzają się ciąże , że trzeba leżeć.

   • Moja żona do końca ciąży pracowała w handlu za ladą a tydzień przed rozwiązaniem myła klatkę schodową a dziś ledwo źle piernie po tygodniu jak zajdzie w ciąże leci do lekarza i na zwolnieniu jest do końca ciąży.

  • Ja też pracowałam do 9-miesiąca ciąży, a na urlop poszłam 2 tygodnie przed planowanym porodem (tak zresztą stanowi prawo!!)

  • ElBul Mnie do porodu z pracy /dwukrotnie/zabrało Pogotowie ! Więc żadna dziwota, bo ludzie uczciwi pracują, a nie wykorzystują współpracowników, ba ! cały naród leżąc na tapczanie dzierżąc zwolnienie w dłoni ! Ale dzisiaj ,kiedy wszyscy okłamują łącznie z Kościołem Sejmem i Rządzącymi…..Uczciwych to już takie ostatki !

 1. zaraz byłe dziennikarki będą mówić że były gwałcone i mają świadków… Szczegół że Tadla ma 16 letniego syna czyli mówimy o potencjalnym zdarzeniu sprzed 16lat?!

  • Ale jaką dobrą pamięć ma. Aż dziw, że innych rzeczy nie pamięta. Wygląda na to, że JKM coś jednak wiedział, mówiąc to co powiedział.

 2. Czy ona uważa się za wiarygodną osobę,chyba dla swojego Kreta.Kasa odpłyneła obojgu i szukają teraz grosiwa,bo chyba we frankach spory kredyt wzieli.Niech powie lepiej co Durczok jej robił.A nie Durczok to mógł bo on jest antyPis

 3. Pani Beato, w obecnych okolicznościach przyrody, gdy premier rządu nie pamięta jak wracała do domu, gdy podnóżek ministra wydaje rozkazy generałom WP, konferencja prasowa pisowskiego TK wygląda jak wiejski kabaret, pani chce z tym pajacem sie sądzić? Szkoda zdrowia.
  Jeszcze będzie normalnie…..

 4. A CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PO BOLSZEWIKACH. PRZODKOWIE TEJ NACJONALISTYCZNOKATOLICKIEJ WŁADZY ROZCINALI CIĘŻARNE KOBIETY BAGNETAMI A POTEM DEPTALI DZIECI, TO SAMO ROBILI NACJONALIŚCI GDY DOCHODZILI DO WŁADZY. PAMIĘTAJMY ŻE BANDERA TO NACJONALISTA.

 5. No to jedziesz z tematem i do sądu skoro to takie straszne. Póki nie zobaczę oficjalnych wiadomości, że proces się rozpoczął w nic nie uwierzę. Już sobie o pani Tadli zdanie wyrobiłem i nie jest dobre. Ale jak się chce robić burzę z niczego to każde gówno się nada.

 6. Jasne, świadkowie pewnie o lewicowych poglądach. Tylko po to, żeby grosza skubnąć. Dlaczego wydaje się Pani, że będąc w ciąży należą się Pani przywileje, gdy walczycie o równouprawnienie?
  Pomieszało się w główce i to sporo. Ja maiłem takie zdarzenie, kiedy kobieta łgała do innej osoby i była w ciąży. W reakcji na to co ona mówi, powiedziała, że dlaczego z nią dyskutuję, bo jest w zaawansowanej ciąży. To jakaś paranoja
  Czasy PRL-u i post PRL-u się skończyły i nie wrócą. Czas już znaleźć sobie uczciwą pracę.
  Koniec posożytnictwa!

 7. tak bez powodu nikt na nikogo nie krzyczy , wiec Pani Tadla zapomniała dopisać czym sobie na te wrzaski zasłużyła . Ale tak mają wszyscy o których świat zapomina ……… okazuje się ze kiedys byli molestowani , że teraz bije ich ktoś w rodzinie , że są gejami . ze przeszli uzależnienie , albo mają raka
  albo zaczynają robić coś bardzo niestandardowego , coś prowokacyjnego byle zwrócić na siebie uwagę choćby na krótką chwilkę …… pozdrowienia dla Pani Tadli

 8. Dobrze pani zrobila pania Beatko jakim prawem pania obrazal bydlak zaraza gbur wstretny zeby chusle polamal gnoj nie sie pani nie da my beaty mamy silne charaktery nie damy sie tym chamom

 9. ja pierdole ,jak było lewicowo to było okey ,teraz już nie jest to jaśnie pani przeszkadza prawda ,wypierdalaj tADLA ,twoja brożka twoja sprawa :P

 10. „ani to, że jestem starsza, ani to, że jestem kobietą, kompletnie nic mu nie przeszkadzało” jak tak, no nagle równouprawnienie, a jak inaczej, to nagle „jestem kobietą”. To w końcu jest równouprawnienie, i traktujemy się tak samo, czy po staremu? A to, że ktoś jest młodszym mężczyzną to zaraz oznacza, że można go bezkarnie obrażać?

 11. a przepraszam bardzo a pani Beata Tadla to jest bezstronna dziennikarką ? Przypominam ,że była mocno prorządowa gdy rządziło PO , nie badzcie ignorantami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ