UDOSTĘPNIJ

Russell Crowe, światowej sławy aktor nie ani na chwilę nie przestał kibicować polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Po porażce Polaków w rzutach wolnych, aktor napisał do Kuby Błaszczykowskiego, któremu nie udało się strzelić karnego. 

Russell Crowe podczas aktualnie odbywających się mistrzostw Europy w piłce nożnej gorliwie kibicował polskiej reprezentacji. Przed i po każdym meczu zagrzewał polskich piłkarzy do gry oraz gratulował dobrej gry.

Tym razem nie było inaczej. Crowe po porażce Polaków w meczu z Portugalią opublikował wpis, w którym do końca pokazał wsparcie dla naszych sportowców i przede wszystkim dla Kuby Błaszczykowskiego, dzięki któremu awansowaliśmy z grupy ale również dzięki któremu odpadliśmy z turnieju po nieudanym karnym.

 – O ludzie…. Pech. Radziliście sobie świetnie. Bądźcie dumni. Kochamy Cię Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulujemy #POR” – napisał Russell Crowe na Twitterze.

fot. twitter
fot. twitter

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRasistowski atak w Manchesterze. „Jesteś brudnym imigrantem. Wracaj do Afryki” (video)
Następny artykułZamachowcy-samobójcy ze stambulskiego lotniska pochodzili z byłego ZSRR
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również