UDOSTĘPNIJ

Senator Włodzimierz Cimoszewicz, były premier, w wywiadzie dla TVP Info przekonywał, że elektorat Kukiza w większości pozostanie w domach 24 maja.

Cimoszewicz twierdzi, że Komorowski nie jest idealny, ale jest lepszy niż jego rywal.

– Pan Andrzej Duda nie był i nie jest samodzielnym politykiem, więc jest bardzo prawdopodobne, że to Jarosław Kaczyński będzie decydował o wielu rzeczach. Ewentualny sukces pana Dudy będzie decydował o ewentualnym sukcesie PiS-u w wyborach parlamentarnych jesienią i wtedy mamy IV RP jak w banku. Ze wszystkimi uprzedzeniami, obsesjami – przekonywał Cimoszewicz w TVP Info.

Były premier twierdzi, że większość wyborców Kukiza nie da się przekonać ani Dudzie ani Komorowskiemu. Sam muzyk próbował zorganizować debatę między kandydatami, ale na postawione warunki zgodził się tylko Andrzej Duda. Kukiz stwierdził również, że to kandydat PiS wygrał debatę. Mimo wszystko, Cimoszewicz twierdzi, że większość wyborców Pawła Kukiza nie odda głosu na żadnego z graczy, którzy pozostali na placu boju.

– Żaden z nich nie ma szans na dotarcie do większości wyborców Kukiza. Większość z głosujących na niego pewnie nie będzie w ogóle głosowało – mówił Cimoszewicz w TVP Info.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo nie fotomontaż. Działacze PO jak automaty piszą to samo
Następny artykułMichalkiewicz: O ruchach Kukiza i Balcerowicza
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również