UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/canalzielony

O Beacie Kempie zrobiło się głośno na początku tego roku, kiedy kłamała w sprawie swojego wykształcenia. Wbrew zapewnieniom swoich wykładowców, Kempa uparcie próbowała oszukać wyborców twierdząc, że jest prawnikiem.

Ostatni wywiad Kempy w Radiu Zet znowu wzbudził wiele kontrowersji. Kempa unikała bowiem odpowiedzi na zadawane pytania, aż w końcu zaczęła… obrażać dziennikarza

Konrad Piasecki zadawał Kempie pytania dotyczące międzynarodowego skandalu, w jaki uwikłany jest Zbigniew Ziobro. Jego partia – Solidarna Polska – miała wyłudzić i zdefraudować pieniądze Unii europejskiej. Zamiast na konferencję klimatyczną, wydali je na konwent partyjny.

Piasecki pytał Kempę dwukrotnie o to, jaki był tytuł jej prezentacji na rzekomej konferencji klimatycznej. Posłanka PiS nie potrafiła udzielić odpowiedzi, więc uciekła się do wyzwisk.

– Jest pan wzorowym lemingiem, proszę włączyć myślenie. […]Wszystko było legalne, zaudytowane. Cóż tu szukać? – powiedziała.

Kempa określiła również artykuł Newsweeka, który ujawnij aferę, jako nierzetelny i kłamliwy. Zapowiedziała także, że gazeta wkrótce zostanie pozwana.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również