UDOSTĘPNIJ

Filip Chajzer znany jest z testowania wiedzy polskiego społeczeństwa. Po raz kolejny udowodnił, że co poniektórzy podający się za „patriotów” o historii Polski wiedzą niewiele.

Dziennikarz niejednokrotnie dowodził braków w elementarnej wiedzy Polaków. Czy to w czasie wyborów parlamentarnych, czy też później, pytając przechodniów o to, kto pełni w państwie najważniejsze funkcje.

Tym razem Chajzer zabrał się za lustrowanie fanów odzieży patriotycznej. W tym celu wybrał się na bazar, na którym sprzedawane są ubrania. Na pierwszy ogień poszli imigranci handlujący bluzami i koszulkami z symbolami narodowymi. Nie wiedzieli oni do czego odwołują się nadruki na odzieży. Jeden z nich zasugerował, że Znak Polski Walczącej odnosi się do.. piwa.

Reakcja handlarzy nie była jednak aż tak zaskakująca jak odpowiedź obecnego na bazarku mężczyzny, ubranego w patriotyczną bluzę. Nie wiedział, kto dowodził powstaniem warszawskim ani kiedy wybuchło. Na jego ubraniu widniał Znak Polski Walczącej.

między nami patriotami

Przy okazji materiału o symbolach narodowych wybrałem się na bazar… Bazar z odzieżą patriotyczną. Porozmawiajmy zatem jak patriota z patriotą. Tu cały materiał: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p-jak-piwo-czyli-chajzer-i-symbole-narodowe,228443.html

Opublikowany przez Filip Chajzer na 4 kwietnia 2017

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również