UDOSTĘPNIJ

Poparcie udzielane przez celebrytów kandydatom często staje się ich przekleństwem. Zwykle „gwiazdy” decydują się poprzeć modnych, popularnych kandydatów, byle nie narazić się na ostracyzm w środowisku. 

Rzadko zdarza się, by ktoś z środowiska sław poparł kandydata plasującego się w tabelach wyborczych poza pierwszymi miejscami. Wydaje się jednak, że udzielanie poparcia Pawłowi Kukizowi staje się w środowisku celebrytów czymś modnym. Po tym, jak zrobił to Kuba Wojeówdzki coraz więcej mniejszych i większych „gwiazd” decyduje się wyjawić swoje polityczne sympatie. Do grona zwolenników Kukiza dołączył Mariusz Pudzianowski.

Innego zdania na ten temat jest Piotr Kukulski (brat wokalistki Natalii Kukulskiej), który próbował sił w branży muzycznej pod pseudonimem Pekay. Jeszcze niedawno brylował w głównych mediach. Na swoim Facebooku pisze, by „nie głosujcie na Mariana Kowalskiego, Jacka Wilka, Grzegorza Brauna oraz Pawła Kukiza.

„Zagłosujcie na najmocniejsza anty systemową formacje czyli Janusz Korwin-Mikke i jego partię. Nie wiadomo kto z pozostałych kandydatów jest podstawiony, żeby rozproszyć nasze głosy anty systemowe” – pisze Pekay na swoim Facebooku.

Mariusz Pudzianowski dwukrotnie wyraził poparcie dla Kukiza na swoim Facebooku.

Prezydenta Bronisława Komorowskiego poparli między innymi Adam Małysz, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski oraz Janusz Gajos.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz nie zamierza budować partii, ucina spekulacje mediów
Następny artykułPO wysyłało prowokatora? Groził, że walnie prezydenta w łeb, teraz go ściska
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również