UDOSTĘPNIJ
fot. flickr.com

To jest niesamowita afera. Celebryci i celebrytki są spanikowane, bo w każdej chwili zdjęcia ich sztucznych piersi i powiększonych penisów mogą znaleźć się w każdym internetowym portalu.

Do kradzieży zdjęć przyznała się hakerska organizacja The Dark Overlord. Grupa była już zamieszana w kradzież danych i szantażowanie wielu instytucji, w tym szkół czy szpitali. Na swoim koncie mają też włamania do sieci studia produkcyjnego współpracującego z amerykańskim Netflixem.

Zdjęcia członków rodziny królewskiej

Tym razem hakerzy włamali się do sieci ekskluzywnej brytyjskiej kliniki zajmującej się chirurgią estetyczną. Wśród materiałów, które posiadają, znajdują się zdjęcia pacjentów przed i po operacjach plastycznych. Są też zdjęcia wykonywane w trakcie lub podczas przygotowań do operacji plastycznych.

– Mamy terabajty danych. Bazy danych, nazwiska, wszystko. Są tu nawet członkowie rodziny królewskiej. Wypuścimy wszystko, całą listę pacjentów ze zdjęciami – ostrzegają hakerzy.

Na dowód prawdziwości swoich zapowiedzi do amerykańskiego portalu informacyjnego „The Daily Beast” przesłano obrazy w dużych zbliżeniach. Widnieją na nich operacje męskich i damskich genitaliów czy sylwetki osób przed i po operacjach. Portal twierdzi też, że na niektórych zdjęciach widać twarze konkretnych osób. Materiały przesłano do portalu z konta kliniki LBPS.

Ekskluzywna klinika

London Bridge Plastic Surgery (LBPS) to bardzo elitarna klinika medycyny estetycznej. Jak sama się określa, jest „czołową kliniką oferującą operacje plastyczne w Wielkiej Brytanii”. Lokalna prasa brukowa niejednokrotnie publikowała zdjęcia znanych osób, które wchodziły lub wychodziły z jej bram. Spekulowano wtedy o ich operacjach plastycznych. Teraz instytucja sama przyznaje się do włamania na jej serwery.

– Staliśmy się ofiarami cyber ataku. Poinformowaliśmy już o tej sprawie policję. Niestety, w toku wewnętrznego śledztwa okazało się, że skradziono dane z naszych komputerów – podała w oficjalnym oświadczeni LBPS.

Źródło: o2.pl

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również