UDOSTĘPNIJ
http://tvrep.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/pol_24_3_1_3.jpg http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/2RwktkqTURBXy9iMTc1ZGVkMjFhOGYxOWIzMGQwMWQxNTdjNjA4N2RiMi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM

Władze w Rumunii schwytały niebezpiecznego pedofila. Jak się okazuje zatrzymany ma być bratem jednego z ministrów w rządzie Donalda Tuska. Choć mężczyznę zatrzymano kilka tygodni temu, informacje na ten temat zostały ujawnione dopiero teraz.

Tomasz K. otrzymał zatrudnienie w Insytucie Polskim w Bukareszcie w 2010 roku. Niedawno został on zatrzymany przez tamtejszą policję w związku z pedofilią. Mężczyzna jak się okazuje był dewiantem seksualnym, który otwarcie przyznawał się do tego, że ma łatwy dostęp do dzieci.

 – Chełpił się, że ma dostęp do dzieci. Hojnie dzielił się filmami pornograficznymi z setkami ludzi w całej Europie. Policja liczy, że – ponieważ poszedł na współpracę – doprowadzi ich do kolejnych dewiantów. – Podaje jeden z tabloidów.

Tomasza K. udało się namierzyć dzięki zinfiltrowaniu forum pedofilskiego w ukrytej sieci TOR. Policja już nadała mu tytuł „króla pedofilów”.

Brat zatrzymanego pełnił funcję wiceministra w rządzie Donalda Tuska. Mężczyzna skomentował sprawę.

 – Dla mnie to był szok – mówi Piotr K., który dziś nie ma związków z polityką – nie wiedziałem nawet o zatrzymaniu brata. Widywałem się z nim sporadycznie, najczęściej w święta.

Tomasz K. pracujący w Instytucie Polskim w Bukareszcie nie posiadał statusu dyplomaty. Został już dyscyplinarnie zwolniony.

 

11 KOMENTARZY

 1. Można przecież napisać:
  „Brat ministra z rządu Tuska to groźny pedofil! Wpadł w…”
  Też się zmieści, a do tego pozostanie ten dreszcz emocji przy klikaniu… będziemy się zastanawiać gdzież on wpadł:)

 2. Boze,ta plaga pedofilii …Gdyby kilku dla przyklady za jaja powiesic, to byc moze wielu innych straciloby ochte na dzieci… Lobby pedofilskie jest tak potezne, ze nic im nie zrobimy, ale to juz wola o pomste do nieba, jak sie pomysli ile dzieci krzywdza ci zboczency !! Krzywdza na cale zycie …
  Dla nich powinno sie przywrocic kare smierci.

 3. Taki tytul tendencyjnie uzywa nazwiska Tuska choc on sam ni ma nic wspolnego z tematem. Ani wiceminister juz nie jest w polityce, ani jego brat ma jakiekolwiek powiazania z Tuskiem! Wstydzilibyscie sie!
  Trudno uwierzyc w Wasze motto; Pluralizm i Bezstronnosc! Rozczarowalam sie i raczej zegnam,nie do widzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ