UDOSTĘPNIJ

Tomasz Lis redaktor naczelny „Newsweeka”, na łamach którego ukazał się artykuł dotyczący rzekomych „kilometrówek” prezydenta Andrzeja Dudy nie ustaje w komentowaniu tej sprawy. Ja prezydenta Andrzeja Dudę za cytat z fake’a przeprosiłem. Czy on przeprosi Polaków za swe faktury? Chyba nie jest ponad prawem? – napisał na Twitterze Tomasz Lis

Andrzej Duda odniósł się publicznie do zarzutów: W Poznaniu zajmowałem się działalnością poselską. Nie prowadziłem tam zajęć dydaktycznych. Nie miałem tam zajęć ze studentami. Nie jest to zgodne z prawdą. Jestem w tym przypadku oczerniany. No ale cóż. Powiedziałem jeszcze raz: mamy kampanię wyborczą i niektórzy na siłę usiłują mnie w tę kampanię wciągnąć – mówił prezydent w wywiadzie dla TVP INFO

Głowa państwa w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem wypominała też redaktorowi Lisowi pomówienia związane z oczernianiem jego córki w sławetnej dyskusji z Tomaszem Karolakiem.

Do wpisu Lisa na Twitterze odniósł się prezes PZPN Zbigniew Boniek, który napisał: @lis_tomasz ale się Pan nagrzał na te faktury. Z naczelnego „Newsweeka” zakpił również szef Weszlo.com Krzysztof Stanowski: @lis_tomasz Pytanie, czy to znowu nie pan będzie musiał przepraszać. Taki los. Komentarze te zebrały dużą liczbę polubień.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: TVP INFO, Twitter.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKto bierze w garść kulki i gra?
Następny artykułPrezydent atakuje Newsweek: To potwarz i oszustwo
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również