UDOSTĘPNIJ

„Nie chcemy widzieć Dariusza Oko w telewizji” oraz podobna dotycząca Tomasza Terlikowskiego – to dwie grupy wzywające do telewizyjnego bojkotu radykalnie konserwatywnych komentatorów, które pojawiły się ostatnio na Facebooku.

Organizatorzy bojkotu zarzucają Oko i Terlikowskiemu fanatyzm religijny, obrażanie osób o innych poglądach i niewierzących, zianie nienawiścią, posługiwanie się fałszywymi informacjami a także zwykłą głupotę.

Według organizatorów akcji i jej zwolenników, ks. Dariusz Oko propaguje kłamstwa i przesądy więc nie zasługuje na tytuł profesora, którym się posługuje a także nie może być duchownym religii miłości. Z kolei sposób bycia katolickiego publicysty Tomasza Terlikowskiego – według bojkotujących – jest pełen bufonady oraz wyrażający na każdym kroku pogardę dla wszystkich wokół.

Organizatorzy zachęcają zatem do bojkotu wszystkich programów telewizyjnych, w których pojawią się wspomniani komentatorzy.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMit państwa socjalnego
Następny artykułSąd: Można rapować o zabijaniu gejów. Koniec gorącej sprawy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również