UDOSTĘPNIJ
fot. kadr z programu Poslat News

Andrzej Hadacz, który wyraził ostatnio poparcie dla Bronisława Komorowskiego, a wcześniej był oskarżany o prowokacje na różnych manifestacjach znowu dał o sobie znać. 

Hadacz znany był z tego, że groził, iż da Komorowskiemu i Tuskowi w łeb. Mówił również, że ich nienawidzi. Był czołową postacią pod krzyżem, potem widywany był na manifestacjach Ruchu Narodowego i Paradzie Równości. Pojawiły się przesłanki, że Hadacz jest prowokatorem wysyłanym przez PO.

Przed spotkaniem kandydatów na prezydenta, Hadacz próbował wtargnąć do studia TVP. Po debacie prezydenckiej kamery Polsatu nagrały jak mężczyzna próbuje przedostać się do Dudy. Zostaje powstrzymany przez jego stronników oraz ochronę. Rozpoczyna się przepychanka i bójka, a mężczyzna zostaje odciągnięty od kandydata na prezydenta.

– Zabieraj te łapska, ty świrze! Ty pisowska glisto, wścieklizno! Kaczyński mnie okłamał, Duda jest taki sam jak Kaczyński – wołał Hadacz.

– Ty Judaszu! – odpowiedział ktoś z tłumu, po czym wszyscy zaczęli skandować „Andrzej Duda”. Hadacz zaczął pokazywać zwolennikom PiS środkowy palec, a Polsat wrócił do swojego programu.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNajmocniejsze momenty debaty Komorowski vs Duda
Następny artykułKto wygrał debatę? (sonda)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również