UDOSTĘPNIJ

Robert Biedroń pożegnał się z Twoim Ruchem, ale długo nie pozostawał bez partyjnej przynależności. Jak wynika z jego oświadczenia opublikowanego w serwisie Youtube, postanowił przenieść się do partii KORWiN. 

Robert Biedroń utrzymuje, że rozmawiał z prezesem Januszem Korwin-Mikke, a długie debaty przyniosły kompromis. Panowie przyznali, że konwersacja obu otworzyła oczy na wiele spraw. Janusz Korwin-Mikke powiedział, że pojawi się na kolejnej Paradzie Równości, która odbędzie się pod patronatem partii KORWiN. Robert Biedroń obiecał, że w ramach rewanżu będzie postulował obniżenie podatków w Słupsku.

W rozmowie z portalem Pikio.pl, Biedroń przyznaje, że nadal będzie walczył o prawa osób LGBTQIABC. W batalii wspierać go będzie Przemysław Wipler. W końcu obaj politycy mieli przykre starcia z policją, co podobno było zalążkiem długiej i owocnej rozmowy.

– Janusz Korwin-Mikke to świetny człowiek, okazuje się, że jest bardzo tolerancyjny i nowoczesny. Od dziś będę nosił muszkę – powiedział w rozmowie z Pikio.pl.

– Taaa, Robert Biedroń to taki homoś, ale bardzo miły i sympatyczny. Popieram jego walkę o prawa mniejszości seksualnych – potwierdził Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Pikio.

– To wielkie wzmocnienie partii KORWiN – dodał Przemek Wipler.

Link do filmu z oświadczeniem Biedronia jest na samym dole artykułu!

A tak poza tym, to dziś Prima Aprilis! Nie dajcie się nabrać zmyślony, żartobliwym newsom takim jak ten!

źródło: Prima Aprilis

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułProkurator zakładnikiem komunistów. Żądają zwołania sądów ludowych
Następny artykułMama Dudy podczas zajęć na uczelni zbierała podpisy dla syna
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również