UDOSTĘPNIJ
fot. Wikimedia Commons/Adrian Grycuk

Ostatnie dni przynoszą coraz więcej zaskakujących wieści dotyczących partii rządzącej. Najnowsza z nich dotyczy powiększenia się klubu parlamentarnego PiS. Transfer ma być na ukończeniu i już niebawem stanie się faktem.

Od kilku dni Jarosław Kaczyński spotyka się z posłami partii pochodzącymi z różnych regionów Polski. Jest to między innymi związane z przygotowaniami do przyjęcia nowych posłów w szeregi klubu parlamentarnego PiS.

Według medialnych doniesień Kaczyński spodziewa się w najbliższym czasie transferu nawet 3 do 7 posłów. Mają oni zasilić szeregi Klubu Parlamentarnego PiS. Przynajmniej jeden transfer ma już być przyklepany. Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, będzie to oznaczało, że partia rządząca jeszcze bardziej umocni swoją pozycję w sejmie.

Zmiana barw klubowych ma być przyklepana w przypadku jednej osoby. To przewodnicząca koła parlamentarnego „Republikanie”, Anna Maria Siarkowska. Posłanka weszła do Sejmu z list ugrupowana Kukiz’15. W wyniku konfliktów i nieporozumień w klubie odeszła i wraz z dwiema koleżankami, także z klubu Kukiza, założyła Koło „Republikanie”.

Jeszcze niedawno rzeczniczka Republikanów zaprzeczała tym informacjom, nazywając je „wyssanymi z palca”. Teraz jednak transfer wydaje się bardzo prawdopodobny. Dwie pozostałe członkinie koła pozostaną posłankami niezrzeszonymi.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również