UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Wczoraj odbyły się kolejne czarne protesty w największych miastach Polski i podobnie jak poprzednio nie obyło się bez incydentów. Najgoręcej było tym razem w Warszawie gdzie feministki, działacze pro-life i policja wdali się szamotaninę i przepychanki.

We wczorajszych czarnych protestach w największych miastach w Polsce udział wzięło po raz kolejny tysiące kobiet, które protestują przeciwko próbom radykalnego zaostrzania aktualnej ustawy antyaborcyjnej.

Podobnie jak poprzednio, nie obyło się bez incydentów. Tym razem najgoręcej było w Warszawie przed wejściem do metra Centrum, gdzie naprzeciwko siebie protestowały feministki i inne środowiska kobiece oraz działacze pro-life.

Pomiędzy obydwoma grupami doszło do awantury i przepychanek, w których wzięła udział również policja starająca się oddzielić od siebie awanturników. W ruch poszły parasolki i wszystko co było pod ręką.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGigantyczna antyterrorystyczna akcja policji na terenie całych Niemiec
Następny artykułSensacja wyborcza na Litwie. Rosja uradowana
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również