UDOSTĘPNIJ

O mocną wypowiedź na Twitterze pokusił się prawnik, członek zarządu Klubu Jagiellońskiego Petros Tovmasyan, który napisał: To co media robią Grekami mogę tylko porównać z antysemityzmem lat 30-tych. „Lenie”, „nieroby”, „sami sobie winni”. Przerażające.

Pod wpisem wywiązała się dyskusja, specjalista od mediów Jacek Łęski zapytał – hmm… A kto robi za Hitlera? –  W ramach riposty prawnik podał link przenoszący do zdjęcia, na którym widać Angelę Merkel i Adolfa Hitlera ze splecionymi w podobny gest palcami:


Pojawiły się również inne mocne komentarze:

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się mnóstwo artykułów i reportaży o „rozpasanych” Grekach. Głośno było o tzw. „trzynastkach” i „czternastkach” wypłacanych greckim pracownikom z okazji świąt. Różnych dodatkach do pensji, typu 420 euro za mycie rąk, czy 600 euro za brak spóźnień do pracy. Warto jednak przypomnieć, że owe benefity należały się wąskiej grupie odbiorców.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOTwitter.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGłos Rosjanki w mundurze podbija internet (video)
Następny artykułMinister Wasiak pod okiem prokuratury. Zmarnowane 700 tys. złotych
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również