UDOSTĘPNIJ

W ostatnich dniach głośno było o negocjacjach związanych z ewentualnym wspólnym startem w jesiennych wyborach środowisk związanych z Pawłem Kukizem i partią KORWiN w ramach tzw. „Listy Kukiza”. Okazało się, że porozumienie zakończyło się fiaskiem.

„W dniu dzisiejszym zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy politycznej i wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. W trakcie rozmów przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia, w wyniku czego rozmowy zostały zakończone.” – napisał poseł Wipler, jeden z założycieli partii KORWiN

Momentalnie decyzję tę w mediach społecznościowych zaczęli komentować sympatycy partii KORWiN. Jedni twierdzą, że to cios dla środowiska i szanse na wejście do sejmu zmniejszyły się. Pojawiła się jednak też fala entuzjastycznych komentarzy, z których wynika, że wielu czekało tylko na to, aż będzie można krytykować Pawła Kukiza, za jak piszą „korwiniści” jego miałkość programową.

Chcesz być na bieżąco? Polub Pikio.pl

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOFacebook.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRząd opodatkuje e-papierosy
Następny artykułUkraina: Koncert ku czci SS Galizien
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również