UDOSTĘPNIJ
fot. tvn24

Wczoraj pisaliśmy o suflerze ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego, który radził mu jak rozmawiać z wyborcami. Dzisiaj media wskazują, że jego kontrkandydat, Andrzej Duda, także jest instruowany przez swoich współpracowników w zakresie zachowania przed kamerami.

Jak wynika z nagrania z wieczoru wyborczego Andrzeja Dudy, jest on wyraźnie instruowany co ma aktualnie zrobić w momencie gdy obiektywy kamer i aparatów są na nim skupione.

Na filmie widzimy jak szefowa sztabu Andrzeja Dudy podpowiedziała mu by podszedł do swojej rodziny. Duda po usłyszeniu „Idź pocałuj!” natychmiast skierował się w stronę swojej żony i córki i wykonał polecenie.

Beata Szydło starała się tłumaczyć później w rozmowie z dziennikarzem TVN, że jedynie poprosiła Dudę by zaprosił swoją żonę i córkę na scenę. Wcześniej Szydło ostro krytykowała Komorowskiego za używanie suflerki w kontaktach z wyborcami.

Materiał można oglądnąć TUTAJ.

bh, źródło: tvn24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSLD: JOW-y to próba podziału Polski na PO i PiS
Następny artykułEurostat: Polska siódmą gospodarką UE
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również